reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
juditka, tez mi sie zdaje ze to po prostu leżaczek-bujaczek :-p choć nie wiem, slabo sie na tym znam.
ale fajna ma nazwe... prawie jak taka fajna wrecz kultowa gra nokii ze skaczaca kuleczka:-D

dziewczyny, ja chce słoniątko! znajdzcie mi ...
 
ja nadal mam tylko kocyk, prześcieradełka i kosmetyki dla malucha z nivea baby. po wypłacie w czerwcu muszę kupić wszystko. jedynie wózek zostawiamy na lipiec
 
ja jestem przerażona... ilość bodziaków - z długim, krótkim; pajacyków, rampersów, półśpiochów, sweterków i bluz (??) rzeszła moje najśmielsze oczekiwania... Czapeczek naliczyłam 7 - nie wiem po co??? nie będę nawet metek zrywać z niektórych bo nie ma takiej opcji żeby młody miał okazje założyć wszystkie.... KONIEC Z ZAKUPAMI!!!
Teraz muszę się skupić na środkach higienicznych dla mnie do szpitala... w tym temacie nie mam NIC.
 
A mnie cały czas czegoś brakuje. Dzisiaj dokupiłam 4 koszulki, body i śpioszki. Jeszcze brakuje mi jakiś trochę cieplejszych pajacyków i wkurzyłam się, bo z tych co mi się podobały nie było już tych najmniejszych rozmiarów, ale stwierdziłam, że będę na przecenach kupować i jak pisałam wcześniej skorzystałam z 50% promocji w mothercare. Pocieszam się, ze do sierpnia to jeszcze będą wakacyjne promocje. A najbardziej kusi mnie kupić takie małe spodenki, kompleciki, zupełnie nieprzydatne, ale jakie ładne:-)
 
Ja tam się na kosmetykach nie będę skupiała, bo ile tego trzeba, coś na dupkę i coś do kąpieli. Pieluchy tez mogę kupić pod domem... Większość rzeczy mam już obmacaną, tylko zamówić w necie...
Ciuszków nic już nie kupuję! Ciotka z Kanady i druga z Niemiec pewnie mi jeszcze masę przyśle.
Łóżeczko mi jeszcze zostało z drogich rzeczy, ale zanim nie zrobię przemeblowania to nie mam co kupować. Reszta to pierdoły, mata edukacyjna czy jakaś karuzelka, zrzucę to na rodzinę i znajomych, żeby nie przynieśli czegoś czego nigdy nie użyję, np marketowych kosmetyków dla dzieciaka.
 
Rozpakowałam w końcu dzisiaj przewijak (wanna + przewijak + komoda firmy Ceba). Powiem Wam, że całkiem fajny :-). Nie składałam go jeszcze, niech sobie leży grzecznie w kartonie i nie kurzy się. Na koniec chyba nam ten nieszczęsny wózek zostanie.
 
reklama
A ja dostałam całą reklamówkę ślicznych sukienek. Całkowicie niepraktycznych :-D nic tylko w ramkę wsadzać ale na prawdę przepiękne. Nawet nie wiem czy to prać :-p
 
Do góry