reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Sempe podobnie dostałam tone skarpetek we wszystkich kolorach tęczy a z body krucho, mam po laurze ale rozmiarami nie mogę się wstrzelić. Kiedyś na wyprzedaży udało mi się kupić w mothercare body po 7 zł :szok: a one są niezniszczalne. Śmieje się zawsze w ciucholandzie, że jak potrzebuje coś dla młodej to dla chłopców wybór i na odwrót heheh nauczona doświadczeniem wolę używkę dobrej firmy której setne pranie i suszenie nie zniszczy
aaaa i chwile temu odkryłam na allegro i zakochałam się w ubrankach gymboree dla dziewczynek mają świetne wzory i dobra jakość i fajne spineczki przez które co rano jest problem przed wyjściem do przedszkola :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha ja się zdziwiłam że Ty kupujesz 74 :-D U nas 74 było jakoś w grudniu. Teraz nosi 80, a czasami właśnie 86.
No ja też się zdziwiłam tym 74 :)). Regularnie mamy teraz 80, do 86 jeszcze chwilka. Tak mi się wkleiło, bo mam te rozmiary w aukcjach obserwowanych, żeby nie szukać później, a razem z rozmiarem 80 od razu 86 kupię.
 
Marcia pewne części garderoby jak bluzy i spodnie Ola ma w rozmiarze 12-18 mies ale bieliznę w 68 bo ona strasznie chuda jest i te większe starczały jej do tej pory na dwójkę dzieciaków. Więc mniejsze spodnie i bluzy ma 3/4:-D bo w pasie nie wyrasta

86 to my chyba za rok będziemy miały :-D:szok:

Bardzo ekonomiczne to moje dziecko bo chyba od listopada nie wymieniałam bodziaków
 
o widze że temat bodziaków. Ja właśnie od miesiąca szukam a Tymka wciskam w 80, ale mamy takie same byle jakie, sprane, brzydkie. No i też już 86, pajace na noc też 86, jedynie spodnie 80 a nawet niektóre jeszcze za długie. W lumpach właśnie nie ma za dużo, chyba się szarpnę i kupię w tesco tam jest pięcopak disneya za 55zł chyba, a dobra jakość jest. Z biedrony miałam kiedyś i nie byłam zachwycona niestety....
 
gosha my już od jakiegoś czasu śpimy w samym bodziaku. Zawsze się zastanawiałam po co są śpiochy i pajace w rozmiarze większym niż 68 :-D:-D no i na stare lata sie dowiedziałam. Normalne dzieci są większe ;-)
właśnie wróciłam ze spaceru z 3 dni starszą hanią. Ola jest przy niej jak okruszek no ale nei dziwi nic jak nie je:-(
 
Dzag dzieki za namiar na Biedronkowe rzeczy. Pojdziemy w poniedzialek na spacer. Chociaz teraz to te ciuchy na dluzej niby powinny starczac, ale przy moim brudasku to takie biedronkowe moze nie beda zle.
A przy okazji tej promocji, bo beda tez dostepne zabezpieczenia do szafek, szuflad itd. Czy stosujecie takie zabezpieczenia? Nawet nie chodzi mi o ochrone przed tym zeby nie wyciagal z nich nic, tylko o to ze jak sie zlapie za uchwyt to sie otworzy szafka lub szuflada i poleci do tylu.

No i kolejna sprawa o ktora chcialam zapytac, ale juz karolinka poruszyla ten temat. W czym teraz spia wasze dzieci? Tymek nadal w pajacach, ale chyba tez przerzucimy sie na body. Tak myslalam czy sa jakies pizamki w takich rozmiarach. No juz sama nie wiem jak go ubierac.
 
Kacper może nie jest jakiś gruby, ale wydaje mi się że jest dość długi (po tacie - 1,92), także śmigamy w ubrankach 80 i 86. A śpimy jeszcze w pajacach, ale zastanawiam się nad piżamkami na krótki :tak:
 
reklama
Kakakarolina młody śmiga teraz w body w którym laura chodziła po skończeniu roku więc my mamy wyrośniętych facetów a Ty proporcjonalną do wieku Panienkę. A piżamki to dobry patent bo rosną razem z dzieckiem, laura śpi w jednych spodniach 1,5 roku wprawdzie takie rybaczki są ale w pasie idealne. ;-) ja dzieciory na noc ciepło ubieram bo nie uznają żadnych kołderek i błyskawicznie się ich pozbywają a potem takie dwa sopelki rano mam.
 
Do góry