reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Właśnie też się zastanawiałam ostatnio nad koszulkami z krótkim rękawkiem. Mam ich trochę, a bodziaków brakuje. Ale cały czas mi się wydawało, że w takiej koszulce i spodenkach będzie taki... rozebrany :p. No i dzisiaj sam się problem rozwiązał, bo tak się uświnił sokiem na spacerku z babcią, że trzeba było bodziaka ściągnąć, a że na zmianę nie było to dostał spodenki i koszulkę :). I super :). Tak więc powoli się przerzucimy w te cieplejsze dni na samą koszulkę. Koszulki z długim rękawem ubieram jeszcze rano, na bodziaka z krótkim. My wychodzimy z domu przed 7:00, więc jeszcze jest chłodnawo, ja sama mam lekki sweterek założony. Jak było chłodniej to na taki zestaw dostawał jeszcze kamizelkę polarkową lub z dzianiny. A a propos ciuchlandów - skorzystałam dzisiaj z okazji i przy służbowym wyjeździe do banku zajrzałam do ciuchlandu naprzeciwko. Mamy świetnie a'la dżinsowe spodnie jak nóki za 3,70 zł :). Było tyle ślicznych ciuszków dla dziewczynek... Ehhh... Asia, napisz gdzie ten ciuchland :).
 
reklama
A nie ja mam ciuchy dla chłopaczków z stamtąd:) dzag, to jest obok pętli autobusowej na Azorach, sklep nad PoloMarketem, ale o ulicę muszę się mamy zapytać.
 
u nas w ciucholandach też sprawiedliwie bez dyskryminacji płciowej i maksa i olę obkupię :tak: właśnie kombinuję gdzie by tu uderzyć dzisiaj
 
Malinka ja nawet o 3 :-D ... bo nie ma mniejszych ;-) ale gdy już będą to normalne buty Maksowi i Oli kupuję/będę kupować w dobrym rozmiarze nie większe.
Chodzenie w za dużych butach musi byc strasznie nie wygodne i chyba nie zdrowe. Mają być większe o ok 0,5-1cm. Ja zawsze wybieram większe o ok 0,5cm bo 1 cm przy stopach naszych dzieci to strasznie dużo i uniemożliwia już chodzenie
 
kurcze bo albo ja zle mierze albo Kacper ma prawie 12 cm i to by wychodzilo np, z rozmiarowki befado nr 19 :szok:

no chyba zle zmierzylam, teraz mi wyszlo 11 cm to powinnam zamowic 18 czy juz 19?
 
Ostatnia edycja:
malinka czemu niemożliwe mój 12cm miał już 2 miesiące temu, mam butki z Befado nr 19 i są na styk, i jest minimalnie luzu, nawet chyba nie 0,5cm, a mam inne buciki to 20 nosi. Bierz 19. My mamy raczej spore stopy, moja starsza ma 28. Aaa i kakarolina dzięki za trop żeby uderzyć do tkmaxxa, super tam są buty i kupiłam Majce sandały bardzo fajne za 7dyszek :) a jakie dla Tymka były, ojeja. jak zacznie chodzić to mu kupię tam :)
 
reklama
Do góry