reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Ja remika sadzalam jak umial siedziec i pieknie siku bylo i kilka razy kupa i tez mi sie zdawalo ze kuma i lapie o co kaman blablabla... Bzdura:) Zacieszal jak zrobil siku bo muzyczka zagrala, a robil te siku bo zwyczajnie wiedzialam kiedy go wysadzac. A faktycznie pieluchy pozbylismy sie po 2rż:p
 
reklama
Karolina dziękuje baaardzo:** za ,,poradnik nocnikowy'', napewno się przyda,bo trochę nie bardzo wiedziałam jak się zabrac do tego,a myślę pomału oswajać malucha z nocnikiem. Po wakacjach planuję szukać pracy,więc wolałabym zająć się tym puki jestem z nim 24h na dobę, zobaczymy co z tego wyjdzie:p
 
nie wyszło ci ale i tak dzięki. U nas wymiotło ciuchy skończyło się 68 a 74 nie mam :-( wczoraj w akcie desperacji wygrebałam 3 w pepco bo w szmateksach pustki ale wyglądały spoko
 
Heheh to widzę Kakarolina, że desperacja podobna nas dopadła. Marcel jak by był mała dziewczynką to by pięknie wyglądał po wizycie w szmateksie a tak zawitałam do pepco i body rozmiar 86 po praniu zrobiło się hmmm zdecydowanie mniejsze, mam nadzieję że odosobniony przypadek.
 
Eh no nie wyszło mi z linkiem, bo dalej mi forum źle działa :(. I chyba już nie ruszy, mimo wymiany korespondencji z osobą obsługującą forum technicznie. Jakieś czary mary :(. Ja też w desperacji brałam w ciemno bodziaki w Pepco jak się Tymek urodził, bo nie byłam przygotowana na rozmiar 50 :D. No takie szmatki niestety, szczególnie po praniu. Ale te droższe rzeczy, nie bieliźniane, nie są takie złe. Poza tym... przy tak małym dziecku, które tak szybko wyrasta z ubrań, kupienie kilku rzeczy w Pepco, żeby kilka razy mu ubvrać, nie jest grzechem :p. Ja kupiłam ostatnio - też w desperacji - na bazarze bodziak z firmy Ewa Klucze. Owszem, dobra jakość. Ale 25zł to dla mnie kosmos. I zamiast kupić 4 sztuk jak planowałam, kupiłam tylko jedną :(. Dlatego czekam na poniedziałek i otwarcie Biedronek :). Chociaż znalazłam ostatnio przecudowne bodziaki na Allegro: ABC bawełniane BODY długi rękaw r.86 (18m) WZORY (3232850766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ABC bawełniane BODY krótki rękaw r.86 (18m) WZORY (3232849494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i po wypłacie zaszaleję :).
 
W "moim' ciuchy to mam jak nowe bluzeczki, bodziaki najlepszych firm, za parę złotych. Ja nawet nie patrzę na nowe, nawet moja siostra jak mi kupuje w Oslo, to w ich tamtejszym autlecie, to taki nasz znacznie lepszy ciuch;-):-) Pepco śpiochy to pomijam już jakość uszycia ale u mnie były po drugim praniu na szmaty i zrobiła się w kroku dziura:no:
 
no własnie mi tez brakuje... bodziaków.... przez ostatnie 2miesiące nakupowałam spodenek i bluzeczek z lupeksach albo na wyprzedaży w TAKKO... tam dopiero super ciuszki mają....
Bruncio teraz ma rozmiar 80...
skarpetek to mam chyba z 50szt:-) kazdy ze znajomych mi dawał rajstopy i skarpety po swoich dzieciach.... i mam teraz hurt:-)
 
reklama
Do góry