reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Titosław w foteliku. Dzisiaj kupiliśmy taki sam do auta mojej mamy. Jestem mistrzem montowania MC Mobi :)
 
Irisson fajna czapka, Ninka ślicznie w niej wygląda :-)

K8 tak to można jeździć, fajnie tam u Titka :tak:


p.s. jaki rodzaj kubka polecacie jako następny po niekapku?
 
Irisson wyszła, wyszła :tak:

Taki niekapek mamy z nuka, tylko mniejszy, ale widzę, że młodego bardziej ciągnie do zwykłego kubka, próbuje za nasze się zabierać i ze zwykłego pić. Wiem, ze są jakieś te doidy cup, 360 st ale w ogóle nie wiem, który lepiej by się dla takiego "dużego" ;-) dziecka nadawał.
 
Cornelka jak go ciągnie do kubka, to kup zwykły, tylko z doświadczenia wiem, że będzie się super mega oblewać jak zacznie sam pić, u nas bidon załatwił sprawę, że Laura przestała się oblewać, sama się napiła i nie rozlała na podłogę :tak:
 
Gosha tanie naturino są w outletach albo tkmaxaxch ale tylko mini rozmiary. Na Majkę już raczej nie kupisz. Ren-but znam, polska firma ale chyba jedna z tych słabszych, miałam tylko kapcie i nie byłam zachwycona. Musisz przetestować

Irisson babcia zdolniacha :tak: a Nina ma super oczka szkoda że ze sznureczkami i nausznikami, strasznie tego nie lubię :baffled:

k8 Titek w foteliku wygląda imponująco :tak:

Cornelka ja polecam zwykły kubek :-D chociaż ja nie daję bo to bez sensu. Musisz ciągle z nim pić bo jak zostawisz samego to sie obleje i na spacer nie weźmiesz. Ja tam niekapków w stylu Lovi z Maksem do tej pory używam. W nocy pije i w trasie pije z takiego. Oczywiście zwykła butelka tez może być ale nie chce mi się kupować tyle wody w małych flaszkach.
 
Nie krytykujcie odrazu:) ja narazie tylko orientacyjnie:) kiedy zamierzacie sadzać maluchy na nocnik? moja znajoma od 9mca córkę zaczęła sadzać i mówiła ,że z tyg na tydzien mała coraz lepiej łapała do czego to jest... chyba ten wątek? tak wogóle;)
 
reklama
Do góry