reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

hmm byłam dzisiaj z Laurą po buty, kupiłam jej fajne skórkowe sandały Korneckiego za 70zł, okazało się, że mam fajny sklepik dziecięcy koło siebie, z niezłymi rzeczami za fajne pieniądze, kupiłam jej jeszcze takie kapcie sandałkowe firmy Lemigo, całkiem fajne do przedszkola, cena szał 22zł, do tego chustkę na głowę w grochy, super w niej wygląda :-)
 
reklama
A ja odkryłam buty naturino i się zachwyciłam, laurze kupiłam na wyprzedaży sandały za ok 100 zł świetnie wykonane, wyglądają na wygodne, niestety jak sprawdzałam ceny normalne to aż osłabłam.
 
Dziewczyny jaki wózek parasolkę polecacie? W przystępnej cenie bo ma służyć tylko na wyjazdach, z rozkładanym siedziskiem i budą.
 
kakarolina maasakra! ale w życiu czegoś takiefgo nie widziałam, co to za pomysł w ogóle żeby tkai fotelik zrobić? Ktoś musiał długo nad tym myśleć :/ malinka a gdzie takie buty dorwałaś? Naturino są super, ale cena :O pogrom. Ja muszę Majce kupić sandały, ma takie byle co o numer za duże, miały być awaryjne, ja miałam jej inne kupić skórkowe ale nagle sie upał zrobić i dupa puściłam ją w tych co mialam, ale one nie do chodzenia na codzień.... może na necie coś znajdę ale na samą myśl mi słabo, niew lubię szukać butów dla dzieci
 
Kilkoro moich znajomych sie tymi fotelikami zachwycało, nawet chyba kupili :) a mówiłam im, że to szajs, juz dawno na foteliki.info mówili, że nie są bezpieczne...
 
reklama
Gosia ja nie wiem :-p

moja mama czapkę Nince zrobiła :-D P1030512.jpg
 

Załączniki

  • P1030512.jpg
    P1030512.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 46
Do góry