reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Kakakarolina, a ja obszukiwałam milimetr po milimetrze opakowanie pieluch i nigdzie nie znalazłam. Na gazetkę z tą informacją nigdy nie wpadłam. A wczoraj w takim szoku byłam, że musiałam się tą informacją z Wami podzielić :). CHoć przypuszczałam, że dla niektórych nie będzie to zaskoczenie :D.
 
reklama
Nie no, ja absolutnie nie miałam na myśli namawiania na Dady :). Bo ja sama antypampersowa jestem :D. Ale Dady to taka mniej chemiczna wersja Pampersów, nam pasuję, ogólnie nic się z Tymkową pupą nie dzieje niedobrego, więc zostajemy przy nich. A wiadomo - każdemu dziecku coś innego może przeszkadzać.
 
Muszę w końcu te Dady nabyć. Zewsząd słyszę zachwyty nad stosunkiem jakości do ceny. Gdybym miała bliżej Biedronę...:rofl2:
U nas rządzą Huggiesy na dzień i Pampersy na noc. Huggiesy uwielbiam, bo są całkiem bezzapachowe, fajnie "papierowe" i nie robi się z nich balon po zasikaniu, a pupa zawsze sucha. Pampersów nie znoszę, śmierdzą, są szmatowate, puchną i się robią się obrzydliwe jak są pełne, ale to jedyne przy których nie przytrafił się nam nocny wyciek, więc jakoś zaciskam usta ;-)

A jak te Dady w nocy się sprawują?
 
Ostatnia edycja:
Aia, u nas noce jakieś mało zasikane są ;). Więc nie przesikuje Dad. Ale przypuszczam, że jak już Tymek będzie dużym chłopcem trzeba będzie te megapojemne Pampersów używać :).
 
zależy od dziecka, u nas jednak na noc lepsze są pampersy pomarańczowe, ja je kupuję za 29 zł czyli tyle samo co za dady, koleżanki mówiły, że teraz była promocja w Kauflandzie i można było kupić za 21zł, u nas dada odpadała bo uczuliła Młodą, przy Laurce się dobrze sprawdzała :tak:
 
U nas dady przeciekały i u starszej i u młodego bo jakieś takie krótkie mi się wydawały, teraz rosmanowe królują, mąż się śmieje, że na koniec przygody dzieciowej na najtańszych pieluchach i chusteczkach jedziemy i że się da a nie jak przy laurze musiał być pampers pampersowe chusteczki itditp aaa a teraz testuje chusteczki linteo baby z mleczkiem z nagietka bez parabenów i innych cudów za 3,70 za 74 szt i są fajne.
 
reklama
Do góry