reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Z tą trampolina to uważajcie i koniecznie z siatką. Pamiętam, że jak mieszkałam w UK to było kilkanaście śmiertelnych wypadów. dzieci spadały i uderzały głową w te rury okalające, masakra...
A piaskownice fajne w lidlu były w zeszłym roku, takie z daszkiem, który sie opuszczało, chyba 110zł kosztowała. Pewnie w tym roku tez będa, muszę 3 szt kupić...
 
Dziewczyny macie namiary na taką książkę atlas świata dla najmłodszych tam były ciekawostki o każdym kraju, co gdzie i kiedy. Było to bardzo polecane wydawnictwo, nowe, a nie mogę tego naleźć w necie:no:
Chrzestny chce Uli coś sprezentować, a myślę, że to na przyszłość byłoby idealne.
 
haha Asia na daleką przyszłość :-D
A dużo kasy chce chrzestna wydać. Bo może coś na bliższe czasy. Ostatnio kupiłam mamoko - bombowe. Może całą serię??
KATEGORIE WIEKOWE

Z tego wydawnictwa jest też książka Mapy. Nie widzialam ale Ewa poleca wydawnictwo ;-) to zresztą Ci sami autorzy co mamoko
 
Mnie ten zębowy katar wnerwia mnie. Zastanawiam sie nad kupieniem takiego aspiratora na baterie, bo odkurzacz o 4 w nocy słyszą chyba wszyscy sąsiedzi, i jak za dnia mały się śmieje przy odciąganiu, tak w nocy jest ryk... Ma ktoś? fajne to?
 
k8, ja tam jadę z odkurzaczem w nocy.

Przyszedł kojec w końcu kupiliśmy Berbera, na razie się nie podoba, no nic dobrze, że jak co jest 10 dni na odesłanie;-)
 
reklama
Jej:-D nie może pójść gdzie chce, a najczęściej chce do szuflad, kontaktów, miskoi psa, lizać okno balkonowe albo ruszać sznurkiem od rolety.
 
Do góry