reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Ratina pięknie i sam pokój nawet bez mebelków mi się strasznie podoba :-)
a powiedz co Wam na policji powiedzieli?? pytam tu ale na sierpniówkach możesz powiedzieć coby offtop nie robić :p
 
reklama
Ratina nie doszly te mebelki???:szok: co za typek.. a odzyskalas pieniadze? Bardzo ladny pokoik:tak:Bardzo dziewczecy, jest troche rozu ale nie przeslodzone-super! Aaaa zapomnialam Ci powiedziec, zaczelam sprawdzac metki na ciuszkach gdzie byly robione i faktolo, te najlepsze ktore uwielbiam i kupuje w ciemno robione sa w Indiach! Wczoraj bylam w TKmax troche poszperac a tam z markami to juz wogole nie wiem co i jak wiec szukalam Twoim sposobem ;)

Pokoik mojej Natki juz juz prawie gotowy, wczoraj kupilam czadowego liska,taka maskotke siedzaca, idealnie sie wpasowal;) i dwa cudne kocyki, oczywiscie w kolorkach pasujacych do pokoiku ;)
 
Ratina, bardzo łądny pokoik, uwielbiam połaczenie zieleni z różem. I wszystko w normalnych ilościach, nieprzesadzone, naprawde ładnie:tak: A ten oszust.... nie znalazłaś kogoś w sieci kogo też oszukał? Normalnie skandal że ten człowiek normalnie dalej prowadzi działalność...i tu chodzi o grube pieniądze a nie jakieś 5zł:no:
 
Dziewczyny czy warto wybierać się do Mothercare czy TkMaxx po staniki do karmienia? Muszę mieć jeden reprezentacyjny max. 80 zł i jeden bawełniak jakiś zwykłyī? Widzę, że w necie super oferty ale ja muszę przymierzyć, innej opcji nie ma.
 
Asia, w Plazie w ciążowym sklepie na piętrze (nie pamiętam nazwy) kupisz całkiem dobre biustonosze. Takie zwykłe bawełniane już za 50-60 zł (przynajmniej 2 lata temu tyle kosztowały). A lepsze, np. AllesMama, do 80 zł też znajdziesz.
 
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa...tak się fajnie człowiekowi robi :)
Milionka już tu odp...policja przyjęła zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa i będą tego Pana szukać...Jak coś to dostane od nich zawiadomienie,albo wezwanie na przesłuchanie...może jak mu policja zapuka do domu to się zastanowi i odeśle mi pieniądze...bo za 800zł nie chciałabym mieć wyroku na koncie,nawet w zawieszeniu.

Pokoik jest 2 razy większy niż na zdjęciach..po drugiej stronie stoi kanapa na której ja będę spać i tylko tyle dlatego nie robiłam zdjęć pustych ścian...Ale jak skończę meblowanie to wrzucę całość...

I jeszcze raz dziękuję..tak mi miło po tych przejściach z tym oszustem jak sobie poczytam od Was,że się podoba :)

P.S. staniki do karmienia w Mothercare sa po 49zł (chyba w dwupaku),więc warto sobie obejrzeć.../ja już mam więc się nie zagłębiałam,ale wiem,że staniały o min.50%/
 
reklama
Do góry