reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

A my wczoraj zaszaleliśmy :-D
Tak mnie kolezanki wczoraj zestresowały pytaniami co mamy dla małej, że jeszcze wieczorem zamówiłam łózeczko z drewexu z materacem gryka-pianka-kokos


i kupiliśmy już wózek x-lander xq (stelaż, gondola, spacerówka, fotelik x-car torba pielęgnacyjna i saszetka do gondoli
poniżej fotki z "testów" :laugh2:
świetne zakupy- zaszaleliście:-):-D
 
reklama
To życzę aby i dziś ten zapał sie utrzymywał - choć nie wiem jak u Ciebie z pogodą u mnie w piasecznie ponuro i deszczowo troszkę. :happy:
A jeśli chodzi o wybielacze to jakie polecacie?
ja wybielacza nie używałam, a tylko odplamiacz.
dla mnie najlepszy jest taki w proszku z lidla. posupuję plamę i leję wrzątkiem. miałam na niektórych ciuszkach okropne plamy i wszystko ładnie zeszło. vanisha nie stosuje bo wiele razy zdarzało mi się że gorsze plamy nie zeszły, a było i tak że jak użyłam bardzo ciepłej wody (z kranu), albo dłużej polerzało to na ubraniach zostawały odbarwione smugi. chociaż wczoraj zdażyło się że ze sznureczków farba pofarbowała mi body w miejscach gdzie te sznureczki dotykały na niebiesko. wymoczyłam jednak w wodzie, wyprałam i odeszło. więc trzeba uważać, albo każdy ciuszek oddzielnie w misce odplamiać.

A wczoraj moja mama poddała się zakupom dla Dzidziucha :tak::-D:tak: W pepco na jakiejś wyprzedaży kupiła 10szt. body (w różnych rozmiarach) po 5zł/szt. :-D:-D Ale dumna mi te zakupy prezentowała ;-):-D
no cyniczna to widzę że zakupy u Ciebie teraz na maksa się zaczynają i nie tylko ty będziesz szaleć:-)

Dziewczynki walsnei dokonalam zakupow roku przyszedl mi podgrzewacz ktory zamowilam na Ebay.ir i zaplacilam 1 euro i 10 eurocentow z przysylka na poslkie ok 17 zlotych jest nei zniszczony mam jeszcze gwarancje na pol roku :) butelka do tego lyzedczka siteczka do grzania pokarmow:) firma avent u nas w polsce kosztuje on 199 zl ale mi sie trafilo a co do wyprawki to mam juz gore ciuszkow bo poprzylatywaly do mnei z irl takie slodziutkie wszystko juz jest oprocz wozka( ale planuje zakup w wrzesniu aby gwarancja nei leciala:) dla mnei pare rzeczy do szpitala oraz pare drobiazgow dla malej:) a tak to jestesmy gotowi ale lepej zeby malej sie nie spieszylo

to świetny zakup:-)a chętni byli do Polski wysyłać ?

Lanselotka świetne zakupy. łóżeczko piękne :-) ja czekam na swoje, wczoraj miało być w hurtowni więc może jutro kurier przyniesie
 
Tak, tylko te targi to chyba 15-16 sierpnia Targi Mother & Baby we Wrocławiu
Chyba że to jakieś inne...

Bardzo polecam odwiedzic te targi, to właśnie podczas nich takie ładne prezenty dostałam (pisałam już wczesniej - butelki, smoczki). Wpychaja też od groma ulotek ale zawsze cos sie przyda. Aha tam (przynajmniej w Wawie) były stoiska na których po cenach "hurtowych" można było kupić co tylko dusza zapragnie :tak: ja tam właśnie nabyłam laktator medeli

A my wczoraj zaszaleliśmy :-D
Tak mnie kolezanki wczoraj zestresowały pytaniami co mamy dla małej, że jeszcze wieczorem zamówiłam łózeczko z drewexu z materacem gryka-pianka-kokos

i kupiliśmy już wózek x-lander xq (stelaż, gondola, spacerówka, fotelik x-car torba pielęgnacyjna i saszetka do gondoli
poniżej fotki z "testów" :laugh2:

Niezłe zakupy :-D ja myslę o łóżeczku Dawid Drewexu ale zastanawiam się jak to jest (u Ciebie również) z tymi pouszczanymi bokami, tzn. czy można na takim łóżeczku bezpiecznie połóżyć przewijak i ubierac dziecko, czy to oparcie wytrzyma stale rosnący ciężar maluszka?
 

Załączniki

  • drewex-dawid.jpg
    drewex-dawid.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 29
Kingus ma usztywniane miseczki ale poduszka,bez fiszbin:tak:

Moja mama odebrala juz czesc zamowienia dla wnuczka za sklepu i pokazala mi wczoraj na Skype. Ma 2 komplety poscieli ( z baldachimem-przy pogodzie w UK niezastapiony:tak:),lozeczko :)-D:-D:-D),posciel do wozeczka,parasolke i ..w piatek odbiera wozek:rofl2::-D:rofl2::-D plus kilka dodatkow o ktorych pewnie dowiem sie jak mi to znajomy dostarczy w polowie sierpnia. Oczywiscie wszystko na raty;-)Bylysmy umowione ze za wozek My placimy z a wczoraj oswiadczyla ze nie chce o tym slyszec..z jednej strony jestem happy a z drugiej tak glupio bo to jednak spore obciazenie..:baffled::tak:Jestem juz spokojniejsza bo odkad wiem ze nasza kruszynka moze sie pospieszyc to caly czas mam wrazenie ze nie zdaze wszystkiego przygotowac (czy kupic);-):sorry:
Zamieszczam zdjecia poscieli (malenkie bo ze Skype):
 

Załączniki

  • Video call snapshot 1.png
    Video call snapshot 1.png
    116 KB · Wyświetleń: 51
  • Video call snapshot 2.png
    Video call snapshot 2.png
    120,7 KB · Wyświetleń: 51
ja myslę o łóżeczku Dawid Drewexu ale zastanawiam się jak to jest (u Ciebie również) z tymi pouszczanymi bokami, tzn. czy można na takim łóżeczku bezpiecznie połóżyć przewijak i ubierac dziecko, czy to oparcie wytrzyma stale rosnący ciężar maluszka?

Hmmm ja co prawda przewijak mam na komodzie ale opuszczany bok jest tylko jeden i nie sądzę żeby był z nim jakiś większy problem .
 
Dziewczynki mam pytanie.
Czytam watek od początku, żeby niczego nie przeoczyć, daleko jeszcze do końca, może któraś miała podobne wątpliwości i zostały rozwiane ale postanowiłam zapytać.
Pisałyście ze sama gondola w zupełności wystarczy na okres zimowy, ale w czym przewieźć takie malutkie niemowlę np. do lekarza itp.?
 
pościel wygląda na śliczną :)

a ja mam pytanie odnośnie ochraniacza na łóżeczko. lepiej kupić takie na całą długość łóżeczka czy tylko do połowy.
W) Ochraniacz na cala dlugosc lozeczka 120x60 (698456688) - Aukcje internetowe Allegro

na początek to nie ma znaczenia a potem chyba ten dookoła lepszy, my mieliśmy taki do połowy i potem dostaliśmy drugi i zakładaliśmy obydwa na raz,
ale jak widać w galerii i tak potrafił je ściągnąć :laugh2:

Dziewczynki mam pytanie.
Czytam watek od początku, żeby niczego nie przeoczyć, daleko jeszcze do końca, może któraś miała podobne wątpliwości i zostały rozwiane ale postanowiłam zapytać.
Pisałyście ze sama gondola w zupełności wystarczy na okres zimowy, ale w czym przewieźć takie malutkie niemowlę np. do lekarza itp.?

Do przewożenia zawsze używaliśmy fotelika samochodowego, a jak komunikacją miejską to wózkiem normalnie.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Nam zostały zakupy grubego kalibru, czyli wózek, łóżeczko, materac i wanienka. Resztę już mamy. Pozdrawiamy!
 
Do góry