reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

plamki na niektórych ubrankach potraktowałam odplamiaczem i wrzątkiem. muszę przyznć że ładnie zeszły ale...farba ze sznureczków jednej czapeczki puściła i teraz mam na jednych bodach i 3 czapeczkach piękne niebieskie plamy:-)
 
reklama
Sylvia31 po cesarce jest praktycznie tak samo jak po naturalnym porodzie, tylko jeszcze o bliznę na brzuchu trzeba dbać. Mi koleżanka, która miała pierwszy naturalny a drugą cesarkę mówiła, że jedyna różnica, to krok nie taki obolały to szybciej się ma na kochanie ochotę ;-). Ale połóg teoretycznie trwa tyle samo i po takim samym czasie trzeba się przejść do lekarza na oględziny.
Tu sobie poczytaj:
Połóg po cesarskim cięciu
 
Jagoda dzięki po raz kolejny :-), właśnie to przeglądam:tak:

pszczółka maja ja mam planowany termin 2 tyg. wcześniej stąd ta różnica
 
plamki na niektórych ubrankach potraktowałam odplamiaczem i wrzątkiem. muszę przyznć że ładnie zeszły ale...farba ze sznureczków jednej czapeczki puściła i teraz mam na jednych bodach i 3 czapeczkach piękne niebieskie plamy:-)
jutro rano zaczynam akcje-wybielanie-odplamianie-odświeżanie, mam vanish biały, jelp soft i duży zapał, zobaczymy jakie będą efekty;-)
 
jutro rano zaczynam akcje-wybielanie-odplamianie-odświeżanie, mam vanish biały, jelp soft i duży zapał, zobaczymy jakie będą efekty;-)

To życzę aby i dziś ten zapał sie utrzymywał - choć nie wiem jak u Ciebie z pogodą u mnie w piasecznie ponuro i deszczowo troszkę. :happy:
A jeśli chodzi o wybielacze to jakie polecacie?
 
Petinka, z prawdziwym poświęceniem zdobyte te ubranka:-D

A to pierwszy mój nabytek dla dzidzi:-):-):-)
 

Załączniki

  • SL370476.jpg
    SL370476.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 42
A wczoraj moja mama poddała się zakupom dla Dzidziucha :tak::-D:tak: W pepco na jakiejś wyprzedaży kupiła 10szt. body (w różnych rozmiarach) po 5zł/szt. :-D:-D Ale dumna mi te zakupy prezentowała ;-):-D
 
reklama
cyniczna jak za to płaci to bym się nie czepiała ;-). Będziecie mieli kaskę na coś innego, a z ciuchów dziecko tak szybko wyrasta.

A ja mam nadal czas, teraz siedzę 4m od szafy w której są ubranka po Krystianie i ciągle mi się nie chce tam zajrzeć, żeby wyciągnąć te najmniejsze. Wymyśliłam, że w ostatnim tygodniu sierpnia weźmiemy ubranka. Prać będę sobie na spokojnie we wrześniu jak syno do przedszkola pójdzie.
 
Do góry