reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Ja to mam leniucha strasznego. Zorientowałam się tylko czego mi brakuje. Wszystkie zakupy (prawie) + pranko, prasowanko, układanko zostawiam na wrzesień. :-p
 
reklama
Jagoda, ja nie mam nic przeciwko zakupom robionym przez Moja Mamę dla Dzidziucha. Nawet zadowolona jestem. Ma świetny gust! (wszak po Niej to odziedziczyłam hehehe) Niech kupuje!:tak: Zwłaszcza, że mówiąc między nami, to Moja Mama jest zakupoholiczką :tak::-D:tak::-D

Osobiście planuję weekendowe szaleństwo zakupowe. Mam nadzieję, że nie będzie ani padać, ani zbytnio grzać :sorry::-D
 
Dziewczynki walsnei dokonalam zakupow roku przyszedl mi podgrzewacz ktory zamowilam na Ebay.ir i zaplacilam 1 euro i 10 eurocentow z przysylka na poslkie ok 17 zlotych jest nei zniszczony mam jeszcze gwarancje na pol roku :) butelka do tego lyzedczka siteczka do grzania pokarmow:) firma avent u nas w polsce kosztuje on 199 zl ale mi sie trafilo a co do wyprawki to mam juz gore ciuszkow bo poprzylatywaly do mnei z irl takie slodziutkie wszystko juz jest oprocz wozka( ale planuje zakup w wrzesniu aby gwarancja nei leciala:) dla mnei pare rzeczy do szpitala oraz pare drobiazgow dla malej:) a tak to jestesmy gotowi ale lepej zeby malej sie nie spieszylo
 
Cyniczna to fajni, że już mame wzieło na zakupy :tak: a jak jeszcze gust ma niezły to juz w ogóle super i Ty i ona będziecie szczęśliwe i zadowolone :-D. Bo chyba nie ma nic gorszego jak dostaje się nieudany zakup od kogoś co ....?
 
kms z ciuszkami to jest tak, że tak szybko dziecko na początku z nich wyrasta, że trudno coś nazwać nieudanym prezentem, najwyżej nie zdążysz założyć ;-).
Z zabawkami to różnie bywa, bo to co podoba się nam niekoniecznie musi lubić dziecko.
Tyle, że my akurat to głównie liczymy na siebie, więc jakby co to sami odpowiadamy za nietrafienia.
A i powiem wam, że jest taki cudowny wynalazek jak allegro :-). Zawsze można odsprzedać nietrafiony prezent :-).
 
Ja dzis juz zdążyłam zrobic zakupy dla małej,3 pajace takie cieplejsze welurowe,3 body,przescieradełko do łóżeczka i sliczna sukieneczke której absolutnie nie mogłam sie oprzeć:-)
 
Jagoda, ja nie mam nic przeciwko zakupom robionym przez Moja Mamę dla Dzidziucha. Nawet zadowolona jestem. Ma świetny gust! (wszak po Niej to odziedziczyłam hehehe) Niech kupuje!:tak: Zwłaszcza, że mówiąc między nami, to Moja Mama jest zakupoholiczką :tak::-D:tak::-D

Osobiście planuję weekendowe szaleństwo zakupowe. Mam nadzieję, że nie będzie ani padać, ani zbytnio grzać :sorry::-D


Cyniczna i wszystkie dziewczyny z okolic Wrocławia: w najnowszym m jak mama jest informacja że 6-8 sierpnia we wroclawiu mają odbywać się jakieś targi macierzynskie. Nie jestem pewna co do dat a nie mam tu u mamy tej gazety...
 
i zamowilam sobie biustonosz do karmienia(1 szt na probe) , bo ciezko mi tu znalezc moj rozmiar..mam nadzieje ze bedzie trafiony http://cgi.ebay.co.uk/NEW-M-S-MATER...trkparms=65:12|66:2|39:1|72:1688|293:1|294:50
Ten biustonosz na usztywniane miseczki? Ja kupiłam z miękkimi a jeszcze chce z usztywnionymi :tak:

robienie zakupów było jednak znacznie fajniejsze :tak:
:-D:-D:-D

Wiec mąż poszedł jeszcze do hali, gdzie byliśmy po zakupie ubranek i na szczęście znalazł u pani na stoisku z owocami :)
Dobrze, że się znalazły :tak:

A to pierwszy mój nabytek dla dzidzi:-):-):-)
:-D:-D

A wczoraj moja mama poddała się zakupom dla Dzidziucha :tak::-D:tak: W pepco na jakiejś wyprzedaży kupiła 10szt. body (w różnych rozmiarach) po 5zł/szt. :-D:-D Ale dumna mi te zakupy prezentowała ;-):-D
No proszę :-D:-D

Dziewczynki walsnei dokonalam zakupow roku przyszedl mi podgrzewacz ktory zamowilam na Ebay.ir i zaplacilam 1 euro i 10 eurocentow z przysylka na poslkie
Super
 
A my wczoraj zaszaleliśmy :-D
Tak mnie kolezanki wczoraj zestresowały pytaniami co mamy dla małej, że jeszcze wieczorem zamówiłam łózeczko z drewexu z materacem gryka-pianka-kokos
7a1aa5329814a693med.jpg


i kupiliśmy już wózek x-lander xq (stelaż, gondola, spacerówka, fotelik x-car torba pielęgnacyjna i saszetka do gondoli
poniżej fotki z "testów" :laugh2:
c462e02e5e4514d0med.jpg
 
reklama
A my wczoraj zaszaleliśmy :-D
Tak mnie kolezanki wczoraj zestresowały pytaniami co mamy dla małej, że jeszcze wieczorem zamówiłam łózeczko z drewexu z materacem gryka-pianka-kokos
i kupiliśmy już wózek x-lander xq (stelaż, gondola, spacerówka, fotelik x-car torba pielęgnacyjna i saszetka do gondoli
poniżej fotki z "testów" :laugh2:
Super zakupy.
Nam w szkole rodzenia mówili, żeby stronę z gryką dopiero stosować po 4 miesiąca życia maluszka bo ona ma na celu masowanie ciałka a wcześniej to może być dla dzidzi bolesne.
 
Do góry