reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Mam pytanko, a na jaki rozmar kupić kombinezonik. Oglądałam ostatnio w smyku, ale nie kupiłam, bo nie miałam pojęcia jaki rozmiar wybrać.
 
reklama
masz na mysli zimowy??? bo jesli zimowy to wiadomo wszytsko zalzy od dziecka ale 74 a max. 86 byłoby ok.
 
U mnie 56 starczyły może na pierwszy tydzień, a potem w błyskawicznym tempie numery się zwiększały. W ogóle to Iwo rośnie jak na drożdżach, wyglada jak 2 latek. Teraz nosi body rozmiar 92:szok::-D!!! w wieku 1 rok, 1 miesiąc!

Moja siostrzenica ma półtora roku i jest okrąglutka ja pączuszek:-) i teraz kupują jej ubranka na 110 cm, bo w inne się rzadko mieści.

My mamy na razie tylko na 56, może kilka na 62, ale to wszystko po siostrzenicy, ale coś trzeba będzie kupić. W Irlandii na takie maleństwa kupuje się ubranka na miesiące, np. 0-3, 3-6 itd.

Może we wtorek już coś kupimy, jak będziemy w Dublinie.
 
A ja sobie nie wyobrażam , że miała bym nie kupować wcześniej. To prawda że nie znam jeszcze płci dziecka (ale jak coś to chłopczyk też będzie nosił różowe :)), i tym bardziej nei wiem jak duże dziecko się urodzi. Tylko że tego drugiego to do października nie będę wiedzieć. A przecież trzeba wziąć trochę ciuszków do szpitala. No i druga sprawa nie wiem czy zaraz po porodzie chodzenie po sklepach i szukanie ciuszków sprawiało by mi taką przyjemność jak teraz.
 
pszczólka kilka tygodni po porodzie zaczną się spacerki conajmniej godzina dziennie, w tym czasie i do najbliższego sklepiku da się zajrzeć. Przecież nie będziesz siedziała przez najbliższe 18 lat z dzieckiem w domu, nie ruszając się z niego ;-). Większość z nas szybko będzie marzyła o samotnych wyjściach :-) i wtedy wypad do sklepu to dopiero będzie smakować.
 
zastanawiam się jeszcze nad kupnem jedne pościeli do łóżeczka
jedną mam - ale jednak jakas na zmianę musi być
na allegro patrzałam :
MY-SWEET-BABY pościel 4-cz.135x100 baldachim tiul (635595146) - Aukcje internetowe Allegro
nawet nie drogo

No i ogladałam wózki- przyznam że u nas taki swykły na pompowanych kołach kosztuje z 1000 zł a tam z fotelikiem samochodowych 600 zł można kupic- także chyba nie bede wymyslała i kupie najprostszy
 
zabol22 ja również będę wiele rzeczy kupować na allegro ponieważ jest taniej, nawet mój wózek chyba na allegro zamówię bo tylko tam go mogę dostać:sorry: Bardzo podoba mi się ta pościel szczególnie drugi wariant kolorystyczny;-)
 
reklama
Do góry