reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Bugaboo Cammy zdecydowanie zbyt przypomina mi małą jeżdzącą trumienkę, co nie zmienia postaci rzeczy, że jest to świetny wózek.

My zdecydowaliśmy się na Maxi Cosi Mura 4. W Polsce ceny skutecznie odstraszają ale my zamówiliśmy z wysp. Komplet spacerówka+gondola+fotelik+baza isofix do fotelika+2 śpiworki (standard+dodatkowy do fotelika)+torba z przewijakiem+parasolka+folia przeciwdeszczowa dało trochę ponad 600 funtów co przy obecnych kursach daje lekko ponad 3tys. zł za całość.

Teoretycznie wciąż drogo ale my po długich oględzinach nie znaleźliśmy wózka bardziej odpowiadającego naszym potrzebom.
 
reklama
no to dokonałam dziś pierwszych zakupów dla dzidzi :-D

p1050071.jpg
super:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ja wybrałam wózek x-lander model x1 taki mega terenowy:-) Ma porządne zawieszenie i resory. Co prawda strasznie ciężko go dostac:zawstydzona/y: Ale mamy juz namiary na miejsce gdzie sa:-):tak::tak:
Co do zakupow ciuszkowych to znowu wykazalam sie slaboscia i na znosilam stosy ciuszkow wmawiajac sobie ze to juz ostatnie wiecej mi nie trzeba, alez ja naiwna:confused: No ale upolowalam w ciucholandzie super spiworek taki mieciutki i spodenki i bluzeczki- czy ja jestem zboczona czy wy tez tak macie??
 
a ja dziś kupiłam termometr w lidl, taki niby specjalny dla dzieci. mierzy temperature bezdotykowo albo w uchu albo na skroni. można go używać np do zmierzenia wody w wannie.
zastanawiałam się też nad kocykiem bo naprawdę jest super, ale ostatecznie zdecydowałam się kupić trochę cieńszy (i nawet go dziś znalazłam w textil market - akurat była przecena), a później dokupie gruby. kupiłam też 2 pary śpioszków - jedne z napisem "mam super rodziców" :) i koszulkę.
 
Mąż też kupił ten termometr :-).
Kocyków akurat nie kupuję, bo mam chyba z 10 i to różnych grubości i rodzajów. Ja w tamtej ciąży się zaopatrzyłam a potem jeszcze dostałam zapas, tak więc u mnie ciuchy, kocyki i rożki odpadają.
Nie wiem jak z pieluchami, bo do nich nie zaglądałam, odkąd przestałam używać, leżą gdzieś w paczce.
 
a ja dziś kupiłam termometr w lidl, taki niby specjalny dla dzieci. mierzy temperature bezdotykowo albo w uchu albo na skroni. można go używać np do zmierzenia wody w wannie.
zastanawiałam się też nad kocykiem bo naprawdę jest super, ale ostatecznie zdecydowałam się kupić trochę cieńszy (i nawet go dziś znalazłam w textil market - akurat była przecena), a później dokupie gruby. kupiłam też 2 pary śpioszków - jedne z napisem "mam super rodziców" :) i koszulkę.

Fajnie. My też o termometrze już pomyśleliśmy, ale to pewnie w paczce, jaką nam rodzina z Polski wyśle gdzieś na wakacjach:-). Te rzeczy, które nie różnią się cenowo kupimy tutaj, ale część kpi nam rodzinka, bo po co przepłacać:-). Lista się trochę długa robi, ale cóż, to nasze pierwsze dziecko i musimy dorobić się wszystkiego, co nam będzie potrzebne.
 
cześć ja dziś odwiedziłam 3 sklepy lidla i nakupiłam ubranek skarpetek zabawke z pozytywką i piękny biały kocyk , naprawde fajne tanie rzeczy,polecam
 
reklama
warto tak wcześnie robić takie zakupy? wózek, śpioszki... nie wiadomo przecież jak duże dziecko się urodzi. kupi się za małe ubranka, to tylko się zmarnuje pieniądze. jakie rozmiary kupujecie?
pozdrawiam serdecznie:tak::-)
 
Do góry