reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
chciałabym niuni kupić laleczkę i wózeczek. Co polecacie?

widziałyście w sieci lalki reborn ? (real baby doll) W szoku byłam taki podobne do dzieci:) a ceny też ładne;)
to tak w ramach ciekawostki:) nie upadłam na głowę żeby taką lalkękupić;)
 
Ostatnia edycja:
a jaki to wozek? bo wiem ze lala szmaciana, a ja chce innego bobaska. myslalam o mu firat annabell i wózku smoby - gondoli -
Lalka Zapf Creation Baby Annabell My First 763407 - porównanie cen w sklepach internetowych - tylko nie mogę na allegro znaleźć niestety, w smyku widziałam ale droższe

SMOBY Wózek z gondola dla lalek Baby Nurse gratis (1346350212) - Aukcje internetowe Allegro
lub raczej ten
http://allegro.pl/smoby-wozek-gleboki-dla-lalek-baby-nurse-24389-i1344857162.html

chyba że kupię lalę smoby - baby nurse
 
KAsiulec te lalki Annabell są super , są w przystępnych cenach w sklepach Tk Maxx , dużo taniej niż na allegro.
A nie chcesz zamówić z tego sklepu internetowego co jest w linku.?

Catedra nie wiem ale patrząc na Zosie boje się że ten zestaw FP będzie już " za mały", tzn ta lalka to szmacianka a wózek raczej to pchacz, myśle że ten zestaw Kasiulca byłby lepszy.
Albo coś takiego
FISHER PRICE - ŚLICZNY WÓZEK Z LALKĄ !!! KURIER (1340328785) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher Price Zestaw Wózek + lalka My Baby 72103 (1334700887) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Dentico śliczne prezenciki już widzę zadowolona minkę Julci


Hmmmm ja tak oglądam i oglądam wózeczki na allegro i nawet kilka zestawów wpadło mi w oko ale jednak ten zakup odłożymy na później. Olga dostała dużą gondolę na urodziny i na razie jej starczy a potem zainwestuje w zestawik ze spacerówką :tak:
Jak na razie prowadzi Smoby Quinny
SMOBY Wozeczek MAXI COSI Quinny SPACERÓWKA 550089 (1329970242) - Aukcje internetowe Allegro i do tego zestawik z pasującym do stelaża wózka nosidełkiem
SMOBY Maxi Cosi 3 w 1 Fotelik Krzesełko Bujak (1343649893) - Aukcje internetowe Allegro

no i jeszcze takie zestawy chodzą mi po głowie
GRACO ZESTAW DLA LALEK BABY DOLL 60023 REWELACJA ! (1342427775) - Aukcje internetowe Allegro

i taki GRACO ZESTAW DLA LALEK BABY DOLL 60023 MEGA ZEST! (1347847071) - Aukcje internetowe Allegro


a i wpadła mi w oko dziś zeberka FP w fajnej cenie Oferta Specjalna może ktoś chciał takie cudo na prezent kupić;-) .
 
reklama
ładne dziewczyny te prezenty wybieracie. Nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy istnieją. A jeszcze niedawno troszkę większe wybierałam dla Maksa a Wy już dla swoich panien wybieracie :))
Ja trochę inne zabawki siłą rzeczy wybieram. Dziś zrobiłam zakupy mam nadzieję, że zdążą przyjść
WAWA puzzle układanka - kształty 2147 - Zabawki drewniane - Dla dzieci
WAWA pociąg zwierzęta 2093 - Dla dzieci
WAWA kostka edukacyjna 2087 - Dla dzieci
Stawiam na intelekt, gdyby się okazało że nie będzie przystojny w przyszłości hahaha
 
Do góry