reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Konto też mamy, fajna sprawa, za parę lat uzbiera się ładna sumka ;)
Kupiłabym taki kosz i doszyła te pluszaki, problem w tym, że ja już nawet na to miejsca nie mam.. :-D Tak planuję, co wyrzucić, ale wszystko potrzebne..:-D

Moje dziecko, to mały ćpun-wdycha powietrze z pompki i odkurzacza.. :-D
 
ja Zośce konta nie założę bo nie miałabym z czego odkładać. Co miesiąc mam kryzys finansowy i wtedy tę kasę na jej prezent bym wydała na życie :/ dlatego wolę od razu jej coś kupić bo inaczej przejemy te pieniądze...
 
Catedra ja tak samo robię. Jak Adam dostanie jakieś pieniądze wtedy od razu mu coś kupuje. Inaczej po prostu te pieniądze się rozchodzą na życie. Też póki co nie mamy z czego odkładać.
 
Gdybym miała przypadkiem 200 zł za dużo i masę zabawek, których nie mam gdzie schować, kupiłabym coś takiego:
RATANOWY KOSZ NA ZABAWKI, PRANI ITD!! 4 MODELE!! (1309658190) - Aukcje internetowe Allegro
Jestem w nich zakochana ;-P U mnie by się takie pudełka sprawdziły-mamy taką zwykłą, plastikową skrzynię i najfajniejszą zabawą jest wyrzucanie z niej zabawek :] Ale to się szybko sprząta.. :-D Ach, Ninucha uwielbia wsiąść do niej albo bujać się na pokrywce :]

W związku z tym, że nie mam zbędnych 200 zł, myślałam o lego duplo, wieży z kubeczków albo o sankach właśnie. Na urodziny Młoda dostała 2 wielkie pluszaki i konia na biegunach, i tym sposobem nie mam miejsca w pokoju..Upycham, gdzie się da, ale będę mordować za kolejne miśki ;-)

taki kosz widziałam w gazetce z reala za jakieś 20- 30 zł :sorry:
 
Damian ma konto ale zalozone przez Panstwo. Przysylaja taki "bon" do domu - idziesz z nim do wybranego banku i zakladasz. Po zalozeniu Panstwo przelewa na konto dziecka £250 lub £500 zaleznie od sytuacji rodzinnej, pozniej jak maly ma 7 lat i ponownie na "osiemnastke". Moze dopiero ruszyc kase jak bedzie pelnoletni. Duzo tam nie bedzie ale ciesze sie ze zawsze "cos" bo my nie mamy na tyle zeby cos wplacac..narazie.Zalapalismy sie jeszcze jak sie urodzil na takie udogodnienie bo juz to wycofali.
 
Kurczę jak trudno jest znaleźć normalne bluzy ze ściągaczami bez kaptura... ci producenci chyba powariowali bo co dzieciom te kaptury zwłaszcza pod kurtkami echh....Gdyby ktoś coś slyszał (oczywiście w jakiejś promocji bo 60 dych nie dam) będę wdzięczna.
 
reklama
kakarolina ja w C&A kupiłam dresik z taką bluzą nie pamiętam ile ale nie był drogi, tylko ona jest nie rozsuwana na całości, tylko ma na ramiączku zapięcie.
 
Do góry