reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
ja do tej piosenki tańczyłam breaka wieki temu :D

laski mam problem. Mała ma dużo zabawek a mój brat chce jej zrobić prezent i wydać 200 zł. Nie mam pomysłu co jej kupić. Ma duży samochód wadera, domek interaktywny, stoliczek edukacyjny, garnuszek na klocuszek fp, ślimaka fp, panel smiki, organki i milion innych zabawek.... co może jej kupić? może coś na przyszłość? powklejajcie mi fajne zabawki proszę :D tylko najlepiej małych rozmiarów bo jeszcze trochę i u sufitu będę je wieszać :p
 
Caterdra a moze otworz malej jakies konto oszczednosciowe i tam wplacaj pieniazki jezeli nie masz na razie potrzeby jej kupowac?
Jak bedziesz miala potrzebe to moze wtedy jej cos kup bo takie moje odczucie ze kupowanie czegos na sile to troche strata kaski, moze powiedz bratu ze bedziesz zbierac pieniazki dla malej i moze jakis fajny rowerek kupisz jak juz bedzie wieksza? nie wiem, to tylko takie przemyslenia z mojej strony :) a masz sanki? albo jakas fajna zakrywana piaskowice jezeli macie gdzies ogrodkek to mozna by tam trzymac.
 
Dziewczyny ja tez w sprawi zabawek. Postanowiłam młodemu kupić coś na święta (na urodziny nie dostał to mu się należy) Tylko nie chcę juz tych interaktywnych bo się nimi w ogóle nie bawi. Sprawdzają się za to wieże, układanki, wózki i misie. Dlatego pomyślałam o drewnianych.
Może macie coś sprawdzonego w domu żeby niepotrzebnie nie wywalac kasy
Myślę o czyms w tym stylu
Drewniany pociąg z kolorowymi klockami Crearoule, Djeco | Dadum
Puzzle z dużymi uchwytami Kura, Goula | Dadum
Catedra wózek już masz, bo Maks wozi misie w kartonie a dziewczynkę to już w ogóle powinno to kręcić. Pewnie lalki już macie.
 
Catedra - generalnie pomysł składowania pieniędzy na później zdecydowanie mi się podoba najbardziej.. ale jeśli brat chce kupić i już ... no to trudno.
koleżanka mi powiedziała, że w ikei teraz jest jakaś super kuchnia dla dzieci... tylko ona chyba 500zł kosztuje. koleżanka kupiła po 250.. Ale ponoć jest nieziemsko fajna.

kakarolina - drewniane zabawki są świetne. Krzyś dostał takie puzzle drewniane, ale bez tych uchwytów - i je uwielbia. on ma taki obrazek, że każdy kawałek puzzla się składa w osobną dziurkę (nie ma tak, że położenie jednego kawałka zależy od innego).
o, coś w tym stylu: http://www.dadum.pl/puzzle-z-uchwytami-drewniane-dzungla-djeco.html

a pociąg też wygląda fajnie
 
Ostatnia edycja:
Catedra też mi się wydaje że sanki to fajny prezent. My właśnie to zasugerowaliśmy mojej mamie na roczek Juli. Kupiliśmy sanki z firmy tako i dodatkowo taki uniwersalny śpiworek też tako , nadaje się i do tych sanek i do wózka. Całość nas ok 200 zł wyszła.

Z innych to można np konika na biegunach, wózek dla lalek, rowerek, tablice do malowania kredą i na magnesy np ( będą teraz chyba w tchibo i są w smyku) , klocki np duplo, radiomagnetofon dla dzieci plus jakieś płyty z muzyką , polecam ten obrotowy fotelik czerwony z Ikea , przyda się kilka lat.
 
Gdybym miała przypadkiem 200 zł za dużo i masę zabawek, których nie mam gdzie schować, kupiłabym coś takiego:
RATANOWY KOSZ NA ZABAWKI, PRANI ITD!! 4 MODELE!! (1309658190) - Aukcje internetowe Allegro
Jestem w nich zakochana ;-P U mnie by się takie pudełka sprawdziły-mamy taką zwykłą, plastikową skrzynię i najfajniejszą zabawą jest wyrzucanie z niej zabawek :] Ale to się szybko sprząta.. :-D Ach, Ninucha uwielbia wsiąść do niej albo bujać się na pokrywce :]

W związku z tym, że nie mam zbędnych 200 zł, myślałam o lego duplo, wieży z kubeczków albo o sankach właśnie. Na urodziny Młoda dostała 2 wielkie pluszaki i konia na biegunach, i tym sposobem nie mam miejsca w pokoju..Upycham, gdzie się da, ale będę mordować za kolejne miśki ;-)
 
reklama
Coruja kosze są piękne choć powiem ci że ja mam dwa takie białe tylko z innym wzorkiem , kupione w zwykłym sklepie za 50 i 80 zł, poszukaj w sklepach obok a misie można naszyć :)
 
Do góry