reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Fusia a jak macasz buta to na co zwracasz uwage? jak dla mnie but to but, sama nie szaleje za kupne butow i zawsze mam problem, teraz kupujac Zuzi jest jeszcze gorzej, bo to ma taka malenka ta stope i waska, ze wszystko z niej leci, no nic polece do sklepu i wezme 18, jak znam zycie to pewnie na miesiac beda, najgorsze, ze zimowe zaczynaly sie od numeru 20 a watpie, zeby noga jej w miesiac-dwa tyle urosla, no chyba, ze sie myle, dzieki dziewczyny.
 
reklama
fusia zgadzam się, tylko lysa_d pokazała trzewiczki jesienne a nie zimówki i powiedziała, że ma 2 cm zapasu, wg mnie w takich butach jak pokazała to za dużo.
 
a z tym sie zgodze chyba ze zamieża z nich zrobic przejściówki i grubą skarpete ubierać-ja wole moje 2 rozmiary zaduze glany ubrac i do tego bawełniana skarpete i gruba guralską gryząca skarpete niz buty zimowe -tak mi cieplej
ważne zeby gobrze trzymał kostke i nie latała w bucie stópka
jak macam but to azne zeby niebył on os ztywnosi buta narciarskiego czyli wmiare miekka skura ale nie papuć bo stope ma chronić i podeszwa zeby pracowała ale chroniła stope zeby dało sie ja lekko zgiąc -no i zapietek stabilny zeby chronił staw skokowo kostkowy...-niewiem czy dobrze wytłumaczyłam
 
Ostatnia edycja:
luiza jak boozqowa ma swoje za duże to moze Ci opchnie?:rofl:

boozqowa maks tez ma 86 za duże, czekam aż mi do nich dorośnie...że z czasem u nie beda spadać z tyłka... albo tak jka mówiłam gdieś tam wyżej za rok na lato bede mu je zakładać jako 'krótkie' :rofl:
 
Fusia a mi się wydaje że nawet jak na zimówki to 2 cm to strasznie dużo.... nie wiem w zasadzie jeszcze nie przymierzałam się do kupna kozaków czy coś ale tak jakoś mam wrażenie że za dużo...:confused:

Medea ja też mam kilka ciuchów Zosia które są np w rozmiarze 74 ale na bank będę mogła jej założyć za rok np latem:tak:
 
No to już sama nie wiem jakie te butki kupić na zimę. Chyba jeszcze troszkę poczekam (zwłaszcza, że wczoraj słyszałam o śniegu co ma spaść za dwa tygodnie):szok:

Wczoraj poprzychodziła część rzeczy z allegro. Spodnie oczywiście wielgachne z h&m muszę rozmiar 68 kupować ma rybaczki ale długa cholewka załatwia sprawę.

No a najfajniejszy mój zakup to babski kombinezon:-D nie zauważyłam na błękitnych gaciach różowych dodatków - będę słuchała w zimie jaką mam piękną córeczkę:-) i nie wiem jak mąż to zniesie.
 
kakakarolinka dobre .... ja też mam kilka ciuchów dla Zosi typowo męskich ale nam to nie przeszkadza, ja nie jestem za ubieraniem dziewczynek tylko na różowo i chłopów na niebiesko masakra... bardzo mało mam ciuszków różowych...

Szukam kombinezonu na allegro jakiegoś używanego ale nie mogę się zdecydować.....
 
kakakarolinka dobre .... ja też mam kilka ciuchów dla Zosi typowo męskich ale nam to nie przeszkadza, ja nie jestem za ubieraniem dziewczynek tylko na różowo i chłopów na niebiesko masakra... bardzo mało mam ciuszków różowych...

Szukam kombinezonu na allegro jakiegoś używanego ale nie mogę się zdecydować.....
hehhe tyle, że jakooś lepiej wygląda dziewczyna ubrana w chłopięce rzeczy niż odwrotnie:rofl:


kakarolina ja kupiłam z cherokee jeansy maksowi szyte różową(taka ciemną- w sklepie myślŁAM, E TO CZERWONA:baffled: nitką:rofl: ale najlepiej bo od spodu są podszywane różowym polarem:rofl:

no ale tego nie bedzie tak widac, poza tym wzorków dziewczęcych nie mają, a były tak tanie, że żal było ni ekupić, a Maks ma tylko jedne spodnie ocieplane ;-)
 
Dziewczynki ja z pokoju obok "Listopad 2009" kiedyś któraś z Was wrzucała link do sklepu w W-wie z dziecięcymi butkami firm, które dostały nagrodę zdrowa stópka itd. Musiałąbym wertować Wasz wątek a tyle ostatnio naskrobałyście, pomoże Któraś?

edit. już znalazłam dzięki to chyba ten http://www.sklep-buciki.pl/index.php?sth=oferta
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry