reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

ja nie wiem... ile razy wejdę do h&m to nawet nie patrzę na dżiny bo ceny zaczynają się od 60 zł :/ a dla mnie to przegięcie lekkie. A Wy mi wklejacie fajne dżiny za 30 plnów? to gdzie ja mam oczy?
 
reklama
No bo trzeba dokładnie patrzec właśnie;-) często są jeansy w formie legginsów to są po 29 zł, a jak mają regulację w pasie to od 49 się zaczynają. Ja kupiłam Mai jak była promocja, że każde jeansy -20 zł. I tym sposobem zamiast 49, dałam 29 zł.A mi bardzo pasuje to, że jest regulacja w pasie bo moja to chudzina i lecą z niej wszystkie portki.
 
dla mnie h&m ciutkę dogi jest. Kupuję w nim praktycznie jakieś tańsze duperelki. Body, jakaś czapeczka bądź w promocji...
 
dziewczyny pamiiętam jak tu pisałyśmy o łużeczkach i kołyskach przyznać sie która wkońcu kupiła kołyske i na jak długo starczyła dzecięciu-bo ja ponownie zakupy wyprawkowe robie
 
Dzięki za odpowiedzi.

Medeuska idealnie trafiłaś, ale to pewne dlatego, że sama masz synka :)

O ten model mi chodziło, tak z ciekawości chciałam się dowiedzieć ile kosztują....bo ja mam taki problem z Igim, że na niego spodnie są ciasne, ale za to za długie i te z gumkami w kostkach są idealnym rozwiązaniem, bo on biega i przynajmniej nie deptałby spodni.
ewentualnie rurki chłopięce też spełniają swoją rolę u nas.Trafiłam raz na allegro na używane z Early Days takie rurki właśnie, i Igor cały czas w nich śmiga.....

Jakbym miała kupić na allegro to z przesyłką wyszłoby około 50 zł za spodnie, a dla mnie to jest zdecydowanie za drogo, zresztą wiecie o co chodzi.
 
Fusia ja mam kołyske ,Jula spała w niej chyba tak do 4-5 mcy. Ale pobujać to się czasem w niej jeszcze buja tylko oczywiście trzeba z nią być . Polecam . Ja mam tą wiklinową z Mothercare.

Też mi się pumpy podobają . Mamy jedne z Zary ale już się przykrótkie robią , te z H&M są bardzo fajne, w sumie dla dziewczynki też mogą być musze obejrzeć w sklepie choć ostatnio już jej 4 pary jeansów na zime i jesień kupiłam ale takie zwykłe bez gumek.
 
ja miałam kołyskę... mała spała w niej słownie raz... totalny niewypał...

mam łóżeczko turystyczne i drewniane, w tym drewniane ciągle w piwnicy... jakbym miała drugie dziecko to TYLKO dobre łóżeczko turystyczne... mała na drewnianym sobie potrafiła wargę rozwalić jak zaczęła wstawać, ogryzanie łóżeczka to kolejna kwestia (mimo ochraniaczy na ramie:/) i obijanie o szczebelki mimo ochraniaczy. O klinowaniu sobie odnóży między szczebelkami nie wspomnę :)
 
Ostatnia edycja:
ja miałam kołyskę... mała spała w niej słownie raz... totalny niewypał...

mam łóżeczko turystyczne i drewniane, w tym drewniane ciągle w piwnicy... jakbym miała drugie dziecko to TYLKO dobre łóżeczko turystyczne... mała na drewnianym sobie potrafiła wargę rozwalić jak zaczęła wstawać, ogryzanie łóżeczka to kolejna kwestia (mimo ochraniaczy na ramie:/) i obijanie o szczebelki mimo ochraniaczy. O klinowaniu sobie odnóży między szczebelkami nie wspomnę :)

moja córa zato w łużeczku turystycznym a i owszem bawic sie lubi rzuca na ściany i odbija szaleje-u teściów ma ale spac w tym łuzeczku to już inna sprawa za to drewniane traktuje ajk mebel typowo do spania jak nieśpi to w nim nie usiedzi pełzała na naszym łożu a odkąd raczkuje to jest dzieckiem "podłogowym"uwielbia podłogi a ja mam spokuj-przynajmniej mi nie spadnie za to non stop coś wyciaga
teraz mam mieś drugie i na drugie łużeczko cieżko o miejsce w sypialni mam propozycje od koleżanki odkupic kołyske za 160zł z blokadą bujania materazem osłonkami pościelą i wszystkimi tymi łapaczami kurzy jak baldachim i tak do pułroku będze spało z nami a kołyska na dzienne drzemki i tak aż róza będze miała2 lata wtedy jej kupimy normalne łużko a dzidzia do łuzeczka do pokoju dzieci czyli jakieś8 miesiecy by musiało wytrzymac w kołysce -drewnianej wymiary 40-90
 
reklama
to jak juz jesteśmy w temacie spodni to pomóżcie mi dziewczyny. Mojemu patykowi spadają z tyłka wszystkie gacie i już nie mam pomysłu co mu kupić mam w szafie dosłownie 2 pary i piorę w kółko. a h&m wg mnie jeszcze dodatkowo na "grubasków" szyje (ja używam do spanie spodenek rozmiar 50, które mu kupiłam po urodzeniu i dalej są ok stąd moja teoria :))
 
Do góry