reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

DZIEWCZYNY muszę kupić Zośce buty na jesień.... na allegro nie kupię bo małej bardzo ciężko dobrać buty bo ma wysokie podbicie...

łaziłam dzisiaj po sklepach ale wygodne buty to wydatek minimum 100 zł a w większości wypadków 180... kurna nie dam tyle za buciki na dwa miesiące :/ może podpowiedzcie mi gdzie można szukać butów....
 
reklama
obawiam się że te 100zł to minimum i rozumiem Twój ból z wydawaniem pieniędzy. Ja znalazłam sklep, który likwidował dział dziecięcy i udało się kupić za niecałe 90 buty, które kosztują normalnie 180. Udało mi się ale nie wiem co będzie dalej. Spróbuj może przymierzyć w sklepie i kupić na allegro.
Duża szansa na tańsze jest tez w chicco. ostatnio widziałam za 70 tylko białe.
No i outletty.
Acha za ok 70 można też kupić adidaski renomowanych form sportowych (tylko nie wiem czy one są ok ale chyba tak)
 
obawiam się że te 100zł to minimum i rozumiem Twój ból z wydawaniem pieniędzy. Ja znalazłam sklep, który likwidował dział dziecięcy i udało się kupić za niecałe 90 buty, które kosztują normalnie 180. Udało mi się ale nie wiem co będzie dalej. Spróbuj może przymierzyć w sklepie i kupić na allegro.
Duża szansa na tańsze jest tez w chicco. ostatnio widziałam za 70 tylko białe.
No i outletty.
Acha za ok 70 można też kupić adidaski renomowanych form sportowych (tylko nie wiem czy one są ok ale chyba tak)

byłam dzisiaj w chicco i nie było ani jednych w normalnej cenie :/ Zocha ma jedne najki ale chciałam jej kupić takie za kostkę cieplejsze niż adidaski :(
 
ostatnio w sklepach gino rossi widziałam przecenione geoxy, ale nie pamiętam czy któreś z nich nadawały się na jesień:p

taaaaa geox.... bez przeceny 250 zł minimum... to po przecenie 150 :p dziękuję ale chyba to nie to :p

a ja chcę poruszyć temat odpowiednich bucików

bo takie jakie sa dostępne tańsze wydają mi się nieodpowiednie... są jak buty ortopedyczne- sztywne całe nawet nie można ich dizecku założyć na nogę

znalezione w googlu
- obejmuje kostkę i sięga nieco ponad nią (ale nie za wysoko);

- jest niezbyt ciężki (inaczej niepotrzebnie obciąża stopy malucha);

- jest nieco dłuższy od stopy;

- dobrze obejmuje stopę, szczególnie w okolicach śródstopia, ale też nie jest za ciasny;

- ma czubek na tyle szeroki i wysoki, że dziecko może swobodnie poruszać palcami;

- ma usztywniony zapiętek;

- ma elastyczną podeszwę, która zgina się na linii zginania palców, jest sprężysta i antypoślizgowa i zapewnia stopom odpowiednie zabezpieczenie przed zimnem;

- jego obcas jest nie wyższy niż 1,5 cm

ja chyba pokuszę się na firmę elefanten dostępną w deichmannie... są mega miękkie, zginają się na paluszkach, kosztują około 100 zł i mają sztywną piętkę ale nie za bardzo...
w tych wszystkich ortopedycznych Zośka dostaje szału i nie pozwala mi ich założyć a jak mi się uda to pokłada się na ziemię i nie chce nawet stanąć :/
 
Ostatnia edycja:
catedra my też własnie rozgladamy się za butami, ale niestety ceny powalają... chyba, że ja bym w zimie chodziła w sandałkach... dobrze, że jedna z babć obiecała je zasponsorowac
 
catedra- ja niestety nie pomoge nie mam zielonego pojecia, choc kumpela mi mowila ze maz bedac w PL kupil w bartku ale dal 160zl, ja kupiłam Asi będąc w ciazy nawet nie wiedzialam ze taki rozmiar będzie dobry na jesien u nas tu w TX MAX, takie wlasnie za kostkę. Ostatnio jej przymierzyłam i będą jak znalazł i dałam bagatela 14E:tak:
 
catedra Maks też ma wysokie podbicie, ja mu kupiłam na ellegro butki nike, tylko za kostkę:tak: są dość ciepłe i nóżka spokojnie mu sie w nich mieści:tak:
są np takie NIKE dla dziewczynki półbuty na jesień 21 cm (1213527462) - Aukcje internetowe Allegro
lub takie
BUTY, TRAPERY NA JESIEN NIKE ROZ 20 SUPER STAN (1215844775) - Aukcje internetowe Allegro


ja Ci pokazuje tylko rodzaj, bo są różne, te brązowe to akurat średnie, no ale jest wybór cieplejszych butków na jesien a nie zwyklych adidasków z nike:tak:

no i akra z nike mam 2 pary butów dla Maksa i obie sa ok, a miałam rebooka to mu se noga nie miescila, jezyk mu wystawal i nie dopinały się rzepy:baffled:

jeszcze z pumy tez ma dobre, tyle, że nie widze na allegro zbytnio takich do kostki....
 
reklama
Catedra moja chodzi teraz w Elefanten tylko w wersji bardziej letniej bo są ze skóry ale z otwartymi paluszkami i z całym sercem polece ci tą marke ,są super.
Wejdź do Coccodrillo widziałam kilka fajnych już w rozmiarach 18,19 w bardzo przystępnych cenach.
W Zarze są czarne skórzane kozaczki za kostke ,nieocieplone na jesień, ja kupiłam bo wydają mi się wygodne.
Fajne widziałam też chyba w daichmanie lub ccc nie pamiętam już ,za 50 zł, ocieplone, nad kostke, na chłodniejsze dni. Kozaczki też były po 50 zł.
 
Do góry