reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

A do mnie przyszla wlasnie przesyłka z Dolce Sonno - @ZUZA.80 i któraś jeszcze polecały ich produkty. Zamówiłam 2 koszule do karmienia, co prawda jedna na zdjęciu wyglądała na granatowa, a przyszła czarna, ale w dotyku są miłe, wyglądają okej - zobaczymy jak będzie po praniu i jak będzie w użyciu. Zobacz załącznik 842400
kupiłam taką samą szarą :) wyprałam ją ostatnio i nic się nie wyciągnęło. fajny, polski produkt :)

@arica tak się naoglądałam tych toreb, co linkowałaś ;), że na zajączka kupiłam sobie taką:
Link do: NOWOŚĆ!! BABYSAID Torba dla mamy Torba do wózka
dzisiaj odbieram z paczkomatu :)
 
reklama
kupiłam taką samą szarą :) wyprałam ją ostatnio i nic się nie wyciągnęło. fajny, polski produkt :)

@arica tak się naoglądałam tych toreb, co linkowałaś ;), że na zajączka kupiłam sobie taką:
Link do: NOWOŚĆ!! BABYSAID Torba dla mamy Torba do wózka
dzisiaj odbieram z paczkomatu :)
Wow, super torba! :) Ja w końcu zamówiłam sobie jedną z Babymel, tych co były na przecenie w tublu.pl I też zrobiłam sobie prezent, ale na Dzień Kobiet ;) Na razie czekam, jeszcze do mnie nie doszła..
A koszule do karmienia będę prać chyba razem z ubrankami dla małego w kwietniu/maju.. Na razie po informacjach o wcześniejszych porodach weszłam dziś do pokoju, który ma być dla małego, a jest póki co lekką graciarnią i próbowałam jakoś w głowie sobie ulożyć co gdzie powinno stać, czyli gdzie damy łóżeczko, gdzie komodę i nic mądrego nie wymyśliłam :/ Mam tam na razie komodę z Ikei po starszej córce i szafę z jej pokoju taką na wieszaki. Każda z Ikei, ale każda z innej serii. Nie wiem, może jak trochę tam ogarnę ogólny nieład i kartony, które tam stoją od półtorej roku, od czasu przeprowadzki i jakoś przestrzeń na podłodze opróżnię to mnie najdzie pomysł co i gdzie i jak. Bo na razie to zero pomysłu w głowie... :/ A jak już będę mieć pomysł, to sobie komodę i tę szafę porządnie umyję, pranie porobię i ubranka pochowam ;)
 
Dziewczyny A jakie rozmiary? Bo nie wiem czy trzeba wziąć większą [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
ta jest dość luźna w kroju, wzięłam M i jest dobra (a powoli zbliżam się do rozmiaru L :(), myślę, że po porodzie jak brzuch jeszcze spadnie będzie ok
Link do: Koszula nocna ciążowa i do karmienia Szara Granatowe Serce Slodkisen

mam też taką:
Link do: Koszula nocna ciążowa i do karmienia - Granatowa Slodkisen
i ta jest węższa, dla mnie M będzie dobre tak miesiąc/ dwa po porodzie myślę

ten krój w literę A chyba lepszy jest, bo luźniejszy, ale wiadomo kto co lubi :)
 
Dziewczyny A jakie rozmiary? Bo nie wiem czy trzeba wziąć większą [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też wzięłam M. Nie mierzyłam jeszcze, ale myślę, że bedzie ok. Ma być dobra po porodzie, nie teraz ;) Ja mam 172 cm wzrostu, duży biust i przed ciążą ważyłam 61 kg. Na razie przytyłam 7, we wcześniejszych ciążach tyłam po 12-13 kg, po porodzie "ubywało" jakieś 6-7 kg. Więc zakładam, że w pierwszych tygodniach będę ważyła mniej więcej tyle, co teraz (czyli jakieś 68 kg + duże mleczne balony), a na teraz ta koszula wydaje się dobra jak tak ją przykładam do siebie :)
 
Wow, super torba! :) Ja w końcu zamówiłam sobie jedną z Babymel, tych co były na przecenie w tublu.pl I też zrobiłam sobie prezent, ale na Dzień Kobiet ;) Na razie czekam, jeszcze do mnie nie doszła..
A koszule do karmienia będę prać chyba razem z ubrankami dla małego w kwietniu/maju.. Na razie po informacjach o wcześniejszych porodach weszłam dziś do pokoju, który ma być dla małego, a jest póki co lekką graciarnią i próbowałam jakoś w głowie sobie ulożyć co gdzie powinno stać, czyli gdzie damy łóżeczko, gdzie komodę i nic mądrego nie wymyśliłam :/ Mam tam na razie komodę z Ikei po starszej córce i szafę z jej pokoju taką na wieszaki. Każda z Ikei, ale każda z innej serii. Nie wiem, może jak trochę tam ogarnę ogólny nieład i kartony, które tam stoją od półtorej roku, od czasu przeprowadzki i jakoś przestrzeń na podłodze opróżnię to mnie najdzie pomysł co i gdzie i jak. Bo na razie to zero pomysłu w głowie... :/ A jak już będę mieć pomysł, to sobie komodę i tę szafę porządnie umyję, pranie porobię i ubranka pochowam ;)
na pewno coś Ci wpadnie do głowy jak będzie pusty pokoik :) wiesz, w sumie maluchowi to wszytko jedno, dużo nie potrzebuje tak naprawdę ;)
dla mnie IKEA jest super do urządzania takiego pokoju, bo jest niedroga (a wiadomo, że maluch i tak coś tam poniszczy, porysuje, itd), estetyczna i mega praktyczna. no i nawet meble z innych serii nie muszą się ze sobą gryźć. moje chłopaki mają w swoich pokojach meble z IKEI - straszy częściowo, młodszy to chyba wszystko włącznie z tym znienawidzonymi regałami Trofast ;), które są świetne na przechowywanie tych wszystkich klocków, autek, i innych pierdół :D
 
kupiłam taką samą szarą :) wyprałam ją ostatnio i nic się nie wyciągnęło. fajny, polski produkt :)

@arica tak się naoglądałam tych toreb, co linkowałaś ;), że na zajączka kupiłam sobie taką:
Link do: NOWOŚĆ!! BABYSAID Torba dla mamy Torba do wózka
dzisiaj odbieram z paczkomatu :)
Za 100 ileś złotych. To ja nie wiem jak ja szukam, że mi najtańsza 200 coś wychodzi. A już miałam kupić. Teraz muszę przysiąść i od nowa szukać. Ehh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry