reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Ja też zrobiłam trochę zakupów w tamtym tygodniu :) Najpierw z apteki Gemini, trochę się zagapiłam, bo od 300 zł była darmowa wysyłka, a ja wydałam 280, dopiero potem doczytałam. Oczywiście to nie wszystko wyprawkowe, zamówiłam też dla siebie krem z La Roche i suplementy/ leki które biorę w ciąży, ogólnie wyszło mi 17 pozycji :D
Zrobiłam też zakupy z Dolce Sonno. Wzięłam dla siebie 2 koszule w rozmiarze M, jedna z sercem, druga w gwiazdki. Przed ciążą ważyłam 65 kg, 173 cm wzrostu, teraz +5 kg i są w sam raz, chyba nawet zacznę ich używać, bo wygodniej mi już w koszulach. Do tego kocyk bawełniany, półśpiochy i okrycie kąpielowe 100x90. Wszystko milusie w dotyku :)
Muszę się wybrać w tym tygodniu jeszcze po staniki, kupię już chyba takie do karmienia, mimo że rozmiar może jeszcze się zmienić, ale może się przydadzą jak trochę schudnę. Chciałam coś kupić w sieciówce, ale z odpinanymi miseczkami nie ma nic w moim rozmiarze, piersi urosły mi już o 2 miseczki. A zaczynają mi się robić rozstępy na piersiach, więc chyba czas zaopatrzyć się też w stanik na noc...
 
reklama
Ja też zrobiłam trochę zakupów w tamtym tygodniu :) Najpierw z apteki Gemini, trochę się zagapiłam, bo od 300 zł była darmowa wysyłka, a ja wydałam 280, dopiero potem doczytałam. Oczywiście to nie wszystko wyprawkowe, zamówiłam też dla siebie krem z La Roche i suplementy/ leki które biorę w ciąży, ogólnie wyszło mi 17 pozycji :D
Zrobiłam też zakupy z Dolce Sonno. Wzięłam dla siebie 2 koszule w rozmiarze M, jedna z sercem, druga w gwiazdki. Przed ciążą ważyłam 65 kg, 173 cm wzrostu, teraz +5 kg i są w sam raz, chyba nawet zacznę ich używać, bo wygodniej mi już w koszulach. Do tego kocyk bawełniany, półśpiochy i okrycie kąpielowe 100x90. Wszystko milusie w dotyku :)
Muszę się wybrać w tym tygodniu jeszcze po staniki, kupię już chyba takie do karmienia, mimo że rozmiar może jeszcze się zmienić, ale może się przydadzą jak trochę schudnę. Chciałam coś kupić w sieciówce, ale z odpinanymi miseczkami nie ma nic w moim rozmiarze, piersi urosły mi już o 2 miseczki. A zaczynają mi się robić rozstępy na piersiach, więc chyba czas zaopatrzyć się też w stanik na noc...
Dziewczyny tak piszecie że te koszule są miłe w dotyku, ale to jest bawełna czysta, czy ta taka pseudo bawełna, z dużą ilością elastanu, kt jest gładka a po kilku praniach się kulkuje?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do mnie przyszla wlasnie przesyłka z Dolce Sonno - @ZUZA.80 i któraś jeszcze polecały ich produkty. Zamówiłam 2 koszule do karmienia, co prawda jedna na zdjęciu wyglądała na granatowa, a przyszła czarna, ale w dotyku są miłe, wyglądają okej - zobaczymy jak będzie po praniu i jak będzie w użyciu. Zobacz załącznik 842400
Też je ostatnio oglądalam i chyba kupię [emoji4] plus szlafrok bawełniany.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak piszecie że te koszule są miłe w dotyku, ale to jest bawełna czysta, czy ta taka pseudo bawełna, z dużą ilością elastanu, kt jest gładka a po kilku praniach się kulkuje?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
na metce jest 100% bawełny i mi wygląda na taką czystą bawełnę, ale głowy nie dam ;) a w opisie jest materiał bawełniany,co nie brzmi jak czysta bawełna...

MATERIAŁ
Do produkcji wykorzystano najwyższej jakośœci materiał bawełniany, wyprodukowany przez polską firmę, który posiada certyfikaty bezpieczeństwa:

certyfikaty_przyjazny.jpg


Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych
w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka
m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących,
zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Koszule są w 100% produktem polskim.

 
Torba przepiękna, idealnie trafia w mój gust :) koniecznie daj znać jaka jakość wykonania itd. gdy odbierzesz paczkę :)
na żywo ładniejsza niż na zdjęciach :) torba wydaje się bardzo solidna i pojemna :) materiał dość gruby i sztywny, ładnie trzyma fason; ciemny - nie będzie tak szybko widać zabrudzeń. biorąc pod uwagę cenę i fakt, że spokojnie da się ją wykorzystać później, a nie tylko jako torbę na dziecięce rzeczy to jest idealna:):):)
 
na metce jest 100% bawełny i mi wygląda na taką czystą bawełnę, ale głowy nie dam ;) a w opisie jest materiał bawełniany,co nie brzmi jak czysta bawełna...

MATERIAŁ
Do produkcji wykorzystano najwyższej jakośœci materiał bawełniany, wyprodukowany przez polską firmę, który posiada certyfikaty bezpieczeństwa:

certyfikaty_przyjazny.jpg


Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych
w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka
m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących,
zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Koszule są w 100% produktem polskim.
mi się też wydaje, że to bawełna i powinno być ok po praniu ;)
 
Ja też mam dolce sonno i wydaje mi się że jest naprawdę fajnej jakości. Pamiętam z resztą że bratowa przed porodem też sobie z tej firmy kupowała i była zadowolona. Mam również szlafroczek bawełniany.
@olala25 taką w gwiazdki ? :) Bardzo fajna :) i kupiłam też okrycie kąpielowe dla dzidziusia :)
28821987_1772925566061620_946071055_o.jpg
 

Załączniki

  • 28821987_1772925566061620_946071055_o.jpg
    28821987_1772925566061620_946071055_o.jpg
    829,8 KB · Wyświetleń: 652
Ja też mam dolce sonno i wydaje mi się że jest naprawdę fajnej jakości. Pamiętam z resztą że bratowa przed porodem też sobie z tej firmy kupowała i była zadowolona. Mam również szlafroczek bawełniany.
@olala25 taką w gwiazdki ? :) Bardzo fajna :) i kupiłam też okrycie kąpielowe dla dzidziusia :)Zobacz załącznik 842444
Taka sama :) ładny outfit z tym szlafroczkiem :)
 
To i ja dzis sobie zamówiłam dwie koszule do karmienia z dolce sonno :) mam nadzieję że rozmiarowo będzie ok na poporodzie. Wzięłam szara w gwiazdki S, a granatowa z tych rozchylanych na biuście M. I ze strony szykowna mama dwa staniki do karmienia, jeden taki całkiem miekki do spania, a jeden z odpinanymi ramiączkami bez fiszbin. Już nie mam w czym chodzić więc jakoś się muszą wpasować. Teraz mam duży obwód pod biustem i wszystko mnie ciśnie, ale widziałam takie przedluzki do zwiększenia obwodu, kosztuje to parę złotych i myślę że rozwiąże problem na czas ciąży.
 
reklama
na żywo ładniejsza niż na zdjęciach :) torba wydaje się bardzo solidna i pojemna :) materiał dość gruby i sztywny, ładnie trzyma fason; ciemny - nie będzie tak szybko widać zabrudzeń. biorąc pod uwagę cenę i fakt, że spokojnie da się ją wykorzystać później, a nie tylko jako torbę na dziecięce rzeczy to jest idealna:):):)
Dzięki Ci bardzo za tę recenzję [emoji4] muszę ją zaprezentować mojemu M. w ramach lekarstwa dla mnie na poprawę nastroju hehe

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry