reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

1520881085-46895230ee8358fa-aaaaaa.jpeg

Ja już kupiłam takie co niektóre z dziewczyn polecaly....są też fajnie oddzienie pakowane
1520881181-23d81d33bd05b7ee-aaaaaa.jpeg


Te wkładki są super!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na Gemini za 60szt zapłaciłam 24 zł, dziś mi przyszła mega paka wlasnie z gemini oprócz pampersow już wszystkie kosmetyczno-higieniczne rzeczy mam.
 
też kupiłam te wkładki lansinoh z forumowego polecenia :) ja akurat w smyku, bo miałam tam do wykorzystania bon rabatowy.
przy poprzednich dzieciach używałam co tam akurat mi wpadło, najczęściej chyba te rossmanowskie i też dały radę ;)
 
Ja używałam też różnych, ale chyba najczęściej tych z Johnson&Johnson, takie pomarańczowo różowe pudełko z tego co pamiętam...
Ale jak tak zachwalacie to chyba też się skuszę na te Lansinoh, ale jakoś tak kosmetyki odkładam "na ostatnią chwilę". Kupię nie dużo, Octanisept już mam, pupkę dziecku będę myć wodą przegotowaną i wacikiem, więc dokupię chyba tylko bepanthen na wszelki wypadek, może coś do kąpieli (co polecacie? :) ... i tyle :)
 
reklama
A do mnie przyszla wlasnie przesyłka z Dolce Sonno - @ZUZA.80 i któraś jeszcze polecały ich produkty. Zamówiłam 2 koszule do karmienia, co prawda jedna na zdjęciu wyglądała na granatowa, a przyszła czarna, ale w dotyku są miłe, wyglądają okej - zobaczymy jak będzie po praniu i jak będzie w użyciu. 15209332747361529172412.jpg
 

Załączniki

  • 15209332747361529172412.jpg
    15209332747361529172412.jpg
    398,9 KB · Wyświetleń: 238
Do góry