reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Ano widzisz, u nas zmieszczą się te pojemniczki bez problemu, bo akurat będzie miejsce obok łóżeczka.

No myślę cały czas o foteliku... Ale męża nie ma, bo wyjechał na weekend i nie ma kto pomóc mi w podjęciu decyzji.. :/ Myślałam pierwotnie o Cybexie Cloud Q, bo on się rozkłada na płasko, ale tak sobie teraz myślę, czy nie lepszy byłby Aton M (tylko że nie za bardzo widzę, czym się te wszystkie Cybexy Aton Q, M i 5 różnią, oprócz tego, że Cloud Q rozkłada się na płasko, no i ceny mają różne). Bo do Aton M kupuje się bazę isofix, która jednocześnie może posłużyć później do kolejnego fotelika 0-18 kg Siron M. I mam teraz myślenie, bo zastanawiam się, czy w takim razie jest sens kupować ten Aton, skoro można kupić od razu Sirona M (oba są RWF)? Ale z drugiej strony, ten 0-18 kg nie nadaje się do "włożenia" na stelaż wózka przy jakiś szybkich zakupach albo wizycie w przychodni. Więc jednak fotelik, który można "przenosić" jest nieodzowny.
Do pozostałych Cybexów kupuje się bazę Isofix, która nie będzie pasowała później do większego fotelika.. No i kurcze się zamotałam w tym myśleniu i nie wiem co zrobić..
ja akurat z cybexami nie mam doświadczenia, więc nie pomogę :( wszystkie foteliki mamy maxi cosi. mogę Ci tylko powiedzieć, że dla mnie ten pierwszy fotelik musi być przenośny, bo dużo jeździmy samochodem. np. do przychodni czy na zakupy i nie wyobrażam sobie takiego maluszka za każdym razem wyciągać z fotelika, wyciągać wózka z bagażnika, itd. a z racji tego, że ja jestem też b. praktyczna to wzięłabym ten fotelik i tą bazę, którą mogłabym jeszcze później wykorzystać :) pod warunkiem, że wypadałyby tak samo w testach. niektóre foteliki bez bazy wypadają lepiej niż z nią, warto sprawdzić

no mówiłam, że nie pomogę ;)
 
reklama
ja akurat z cybexami nie mam doświadczenia, więc nie pomogę :( wszystkie foteliki mamy maxi cosi. mogę Ci tylko powiedzieć, że dla mnie ten pierwszy fotelik musi być przenośny, bo dużo jeździmy samochodem. np. do przychodni czy na zakupy i nie wyobrażam sobie takiego maluszka za każdym razem wyciągać z fotelika, wyciągać wózka z bagażnika, itd. a z racji tego, że ja jestem też b. praktyczna to wzięłabym ten fotelik i tą bazę, którą mogłabym jeszcze później wykorzystać :) pod warunkiem, że wypadałyby tak samo w testach. niektóre foteliki bez bazy wypadają lepiej niż z nią, warto sprawdzić

no mówiłam, że nie pomogę ;)

Wiem, że to nie łatwa decyzja - zwłaszcza, że tematu fotelika nie rozgryzłam do końca, uznając, że "mam jeszcze czas" ;) A decyzji podjąć nie pomaga też fakt, że ten fotelik z bazą, która może posłużyć potem do kolejnego fotelika nie jest w promocyjnej cenie.. ) A jak do tego dołożę moje "ciążowe niezdecydowanie" to już w ogóle jestem w kropce ;) Chyba poczekam aż mąż jutro wieczorem wróci i może jakoś we dwójkę zadecydujemy - kupujemy, czy się wstrzymamy... :)
 
Ja dla starszych dzieci mam cybexy.. i teraz też kupię cybex ten od 0 do 4 chyba model sirona.... i akurat za 4 lata jak najmlodszy wyrośnie to dostanie fotelik po średnim a średni po najstarszym ( a najstarszy już wypadnie z fotelika teraz ma 9 -lat... i dalej spokojnie się mieście w foteliku kupionym 5 lat temu ... dalej wygląda jak nowy bardzo dobre wykonanie
A fotelik do wózka też mam kupiony razem z wózkiem jak będziemy jechać na zakupy to do bagażnika wloze albo gondole no i tak będziemy z niej korzystać ... albo fotelik do wózka ... zależy jak długie będą miały być ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arica - dziś byłam w bobowózki ;) Pan doradzał, omawiał itp ale sam stwierdził że nie warto jeszcze kupować tego wszystkiego bo tylko będzie leżało a gwarancja już będzie "uciekała" ;) nam kazał przyjść później :)
 
Wiem, że to nie łatwa decyzja - zwłaszcza, że tematu fotelika nie rozgryzłam do końca, uznając, że "mam jeszcze czas" ;) A decyzji podjąć nie pomaga też fakt, że ten fotelik z bazą, która może posłużyć potem do kolejnego fotelika nie jest w promocyjnej cenie.. ) A jak do tego dołożę moje "ciążowe niezdecydowanie" to już w ogóle jestem w kropce ;) Chyba poczekam aż mąż jutro wieczorem wróci i może jakoś we dwójkę zadecydujemy - kupujemy, czy się wstrzymamy... :)
A nie masz tego sklepu stacjonarnie gdzieś blisko? Żeby podjechać, pooglądać te foteliki, przymierzyć do auta i popytać o opinie sprzedawcę?
Ty nie jesteś czasem z Krakowa?
Tam jest ten sklep chyba, jak w kilku innych miastach..

A ceny to oni zawsze mają konkurencyjne, jak kilka lat temu szukaliśmy następnego fotelika i spacerówki dla córki, to mieli najtańsze ceny jak się neta przeglądało, a w sklepie stacjonarnym te same ceny.
Na szczęście mamy niedaleko do Raciborza, w kt ten sklep jest.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie masz tego sklepu stacjonarnie gdzieś blisko? Żeby podjechać, pooglądać te foteliki, przymierzyć do auta i popytać o opinie sprzedawcę?
Ty nie jesteś czasem z Krakowa?
Tam jest ten sklep chyba, jak w kilku innych miastach..

A ceny to oni zawsze mają konkurencyjne, jak kilka lat temu szukaliśmy następnego fotelika i spacerówki dla córki, to mieli najtańsze ceny jak się neta przeglądało, a w sklepie stacjonarnym te same ceny.
Na szczęście mamy niedaleko do Raciborza, w kt ten sklep jest.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, jestem z Krakowa i mamy tu bobowozki stacjonarnie. Bylam u nich jakies 2 tygodnie temu i mieli tylko 2 modele cybexow. Obsluga jakas niemrawa, dowiedzialam sie tylko, źe te 2 cybexy bodajźe Aton m i aton 5 rożnia sie ceną i nic wiecej. Pan nie byl zainteresowany rozmową ze mną, bo jak przyszlam to akurat 3 sprzedawcow ucinalo sobie pogawędke w sklepie, bo klientow nie bylo. Pytalam go też o wozki, ktore mnie interesowały i uslyszałam, że ich nie ma, może za miesiąc będa mieli jeden z modeli, ktore wymienilam. Szczerze mowiac liczylam na lepszą obsługę w tym sklepie, bo dużo dobrego o nich słyszalam. Niestety tym razem miałam wrażenie, że jestem tu intruzem i przeszkadzam panom w nic-nie-robieniu ;)
No, a teraz wyskoczyli z ta promocja, ktora mnie kusi i nie wiem co robić... :)
 
Hej [emoji4]
Temat był już napewno poruszany , ale nie umie to odnaleźć.
Jakie wkładki laktacyjne polecacie?
Z góry dziękuję za pomoc[emoji1]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałyście gdzieś fajne śpiworki do spania dla dzieci? Na razie mam na oku te na stronie mamo-tato.pl, ale może macie jakąś sprawdzoną firmę, która też je szyje i też takie ładne? :)
Kupiłam jeden z hm http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpag...346!&ef_id=WpqTzAAAAJV97kN7:20180312182059:so
A drugi zaryzykowalam taki Link do: Otulacz Tulik Powietrzny™ Drzemiący Królik (2,5-6,3 kg) - otulacz.pl wydaje się naprawdę ciekawą opcją, zobaczymy jak się sprawdzi

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej [emoji4]
Temat był już napewno poruszany , ale nie umie to odnaleźć.
Jakie wkładki laktacyjne polecacie?
Z góry dziękuję za pomoc[emoji1]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
1520881085-46895230ee8358fa-aaaaaa.jpeg

Ja już kupiłam takie co niektóre z dziewczyn polecaly....są też fajnie oddzienie pakowane
1520881181-23d81d33bd05b7ee-aaaaaa.jpeg


 
Do góry