reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Potwierdzam :) Tylko jeśli chodzi o rozmiary to polecam brać większe. Jak brałam dla starszej córki, to zawsze 1 rozmiar wyżej. Inaczej ubranka były "na styk" albo nawet ciut za małe i krotko w nich chodziła.
Dzięki za poradę, będę mamą po raz pierwszy to każda wskazówka się przyda :)
 
reklama
Do nas dotarł otulaczo-śpiworek.
1520530579-8d7bf33b44989aaf-aaaaaa.jpeg


Jest śliczny! Trochę grubszy niż się spodziewałam, więc na lato, to tylko pieluszka i to.
Firma Grobag.
 
Jeśli chodzi o fajne torby do wózków to proponuję zajrzeć na beztroska.com .

Są ręcznie szyte. Można sobie wybrać kolorystykę torby i dopasować do wózka. Są bardzo ładne. Później można do nich dobrać śpiworek czy muffke do wózka.

Ceny nie są niskie. Ale ja mam śpiworek i jestem mega zadowolona [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z Krakowa i okolic :) 28 marca będą fajne targi dla dzieci w Starej Zajezdni na Wawrzyńca - Kraków Łał Link do: Kraków ŁAŁ vol.15 - targi mody dziecięcej zabawek i akcesoriów Byłam parę razy, bo przy okazji tych targów są fajne warsztaty dla dzieci (bezpłatnie) i różne atrakcje. Na targach bywało sporo wystawców szyjących kocyki, pościele dla dzieci, ubranka, czapeczki, z tego co pamiętam to bywały też dekoracje do pokoi, zabawki.. Ja się pewnie przejdę, może jakiś śpiworek do spania wyhaczę i jakiś kocyk na lato... :)
 
Dziewczyny, na Link do: Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13kg. Dla niemowląt. Najlepsza Cena. Sklep internetowy online - BoboWózki wypatrzyłam promocje na niektóre foteliki samochodowe! Aaaa, i teraz jestem w kropce, bo nie byłam jeszcze w sklepie stacjonarnym zobaczyć foteliki i dopytać się o szczegóły, które mnie interesują i nie wiem, czy kupować już teraz tak w ciemno, czy się wstrzymać? :/ Najgorsze jest to, że nie wiem do kiedy mają promocję na stronie, bo nie widziałam żadnego banera z taką informacją na stronie głównej. Tylko przez przypadek wypatrzyłam, że Cybexy są w niższej cenie. I tak np. Cybex Cloud Q z bazą jest tańszy o ok. 250 zł, a Aton Q z bazą o 200zł. Inne o ok. 100 zł.. Aaaaaa! I co tu robić? :)
 
Dziewczyny, na Link do: Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13kg. Dla niemowląt. Najlepsza Cena. Sklep internetowy online - BoboWózki wypatrzyłam promocje na niektóre foteliki samochodowe! Aaaa, i teraz jestem w kropce, bo nie byłam jeszcze w sklepie stacjonarnym zobaczyć foteliki i dopytać się o szczegóły, które mnie interesują i nie wiem, czy kupować już teraz tak w ciemno, czy się wstrzymać? :/ Najgorsze jest to, że nie wiem do kiedy mają promocję na stronie, bo nie widziałam żadnego banera z taką informacją na stronie głównej. Tylko przez przypadek wypatrzyłam, że Cybexy są w niższej cenie. I tak np. Cybex Cloud Q z bazą jest tańszy o ok. 250 zł, a Aton Q z bazą o 200zł. Inne o ok. 100 zł.. Aaaaaa! I co tu robić? :)
jak będą Ci pasować do samochodu/ wózka, to ja bym kupiła :)
 
jak będą Ci pasować do samochodu/ wózka, to ja bym kupiła :)
No właśnie tego nie wiem, bo jeszcze nie dojechałam do sklepu z fotelikami :/

a ja dziś wyczaiłam na allegro coś takiego:

Link do: MUNCHKIN ORGANIZER NA ŁÓŻECZKO PIELUCHY KOSMETYKI

miałam wcześniej takie podobne, ale tylko na pieluchy. super sprawa jak ktoś planuje mieć przewijak na łóżeczku:)

Ja planuje kupić ten stojak z Ikei na przewijak, a do niego te pojemniczki: Link do: ÖNSKLIG Kosze zawieszane, 4 sz. - IKEA Mam nadzieje, że wystarczą na wszystkie potrzebne gadżety ;) A pieluchy będę trzymała na dolnej półce stołu Link do: SNIGLAR Stół do przewijania - IKEA
 
No właśnie tego nie wiem, bo jeszcze nie dojechałam do sklepu z fotelikami :/



Ja planuje kupić ten stojak z Ikei na przewijak, a do niego te pojemniczki: Link do: ÖNSKLIG Kosze zawieszane, 4 sz. - IKEA Mam nadzieje, że wystarczą na wszystkie potrzebne gadżety ;) A pieluchy będę trzymała na dolnej półce stołu Link do: SNIGLAR Stół do przewijania - IKEA
mam te pojemniki z IKEI i są fajne i wszystko pomieszczą :), ale mi się teraz nie zmieszczą, bo dołożyliśmy w sypialni półkę na książki i jest mniej miejsca na łóżeczko... a przewijak mam na łóżeczko i te pojemniki tez miałam na łóżeczku zamocowane.

a co do fotelika to jak wygląda zwrot, gdyby Ci nie pasował? ofert b. atrakcyjna, szkoda by było nie skorzystać ;)
 
reklama
mam te pojemniki z IKEI i są fajne i wszystko pomieszczą :), ale mi się teraz nie zmieszczą, bo dołożyliśmy w sypialni półkę na książki i jest mniej miejsca na łóżeczko... a przewijak mam na łóżeczko i te pojemniki tez miałam na łóżeczku zamocowane.

a co do fotelika to jak wygląda zwrot, gdyby Ci nie pasował? ofert b. atrakcyjna, szkoda by było nie skorzystać ;)
Ano widzisz, u nas zmieszczą się te pojemniczki bez problemu, bo akurat będzie miejsce obok łóżeczka.

No myślę cały czas o foteliku... Ale męża nie ma, bo wyjechał na weekend i nie ma kto pomóc mi w podjęciu decyzji.. :/ Myślałam pierwotnie o Cybexie Cloud Q, bo on się rozkłada na płasko, ale tak sobie teraz myślę, czy nie lepszy byłby Aton M (tylko że nie za bardzo widzę, czym się te wszystkie Cybexy Aton Q, M i 5 różnią, oprócz tego, że Cloud Q rozkłada się na płasko, no i ceny mają różne). Bo do Aton M kupuje się bazę isofix, która jednocześnie może posłużyć później do kolejnego fotelika 0-18 kg Siron M. I mam teraz myślenie, bo zastanawiam się, czy w takim razie jest sens kupować ten Aton, skoro można kupić od razu Sirona M (oba są RWF)? Ale z drugiej strony, ten 0-18 kg nie nadaje się do "włożenia" na stelaż wózka przy jakiś szybkich zakupach albo wizycie w przychodni. Więc jednak fotelik, który można "przenosić" jest nieodzowny.
Do pozostałych Cybexów kupuje się bazę Isofix, która nie będzie pasowała później do większego fotelika.. No i kurcze się zamotałam w tym myśleniu i nie wiem co zrobić..

Edit: Maxi Cosi Pebble Plus też mają na promocji - z bazą 2way fix taniej o jakieś 300 zł :) Tym fotelikiem się chyba niektóre z Was interesowały?
 
Do góry