reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Widziałyście gdzieś fajne śpiworki do spania dla dzieci? Na razie mam na oku te na stronie mamo-tato.pl, ale może macie jakąś sprawdzoną firmę, która też je szyje i też takie ładne? :)
wszystkie śpiworki mam po starszym synu, kupowałam tutaj:
Link do: Sleepbags - Bedding

są różnej grubości, w zależności od pory roku, bardzo dobrej jakości i są śliczne :) cenowo to już trochę dużo wychodzi, niestety. jak kupowałam to mieszkaliśmy w Anglii, wtedy nie wydawały mi się tak drogie, no i jak się okazało to była inwestycja dla trójki ;), więc nie tak strasznie wyszło w sumie

IKEA miała tez całkiem fajne śpiworki w atrakcyjnych cenach, ale jak byłam ostatnio to nic ciekawego nie widziałam.
a na allegro też mnóstwo tego jest, np. te Link do: Śpiworek do spania,na wiosnę PREZENT NOWE WZORY
 
Śliczne te śpiworki z tego pierwszego linku to w ogóle...dobrze że nie potrafilabym z takiej strony zamówić bo jeszcze bym się skusiła!

 
Jakby któraś chciała kupić torbę do wózka, to widziałam że na tublu.pl mają 40% rabatu na torby... Jedną mam, ale taką bardzo dużą i zastanawiam się, czy się nie skuszę na inną :) Podobają mi się te z Babymel, wyglądają jak damskie torebki, a nie torby do wózka i to mi się w nich podoba...
edit: Dopiero teraz zauważyłam, że na Babymel jest rabat 10%, a te 40% które podane jest na głównej stronie to nie wiem czego dotyczy, bo jak na szybko przeleciałam wszystkie torby, to przy żadnej nie było takiego rabatu... No i tak się robi klienta w balona :/
W takim razie poczekam chyba, aż coś ciekawego pojawi się w TKMaxie, tam czasem rzucą fajne torby do wózka. I w naprawdę dobrej cenie!
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie jeszcze raz napisać.
Mam do sprzedania sporo ubranek w atrakcyjnych cenach. Ceny są sporo niższe niż rynkowe, ale w razie czego możemy się dogadać. Ubranka są nowe, zostały jedynie wyprane. Rozmiary od 50 do 74.

Ubranka są pogrupowane w zestawy, ale proszę się tym nie sugerować, mogę sprzedać również na sztuki to co kogoś zainteresuje, w razie czego zmienię aukcję. Im więcej rzeczy by zostałoby kupionych tym niższą cenę jestem w stanie zaproponować. Zależy mi na sprzedaży więc na pewno się dogadamy. Sprzedaję też m. in. kocyki, butelkę, pozytywkę a' la Szumiś itd. Zapraszam
usmiech.gif


Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 62
  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 55
  • pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    93,6 KB · Wyświetleń: 59
  • hmgoepprod.jpg
    hmgoepprod.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 59
  • pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 61
  • pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 55
  • IMG_20180305_160640.jpg
    IMG_20180305_160640.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20180305_162123.jpg
    IMG_20180305_162123.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20180305_162208.jpg
    IMG_20180305_162208.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 59
Jakby któraś chciała kupić torbę do wózka, to widziałam że na tublu.pl mają 40% rabatu na torby... Jedną mam, ale taką bardzo dużą i zastanawiam się, czy się nie skuszę na inną :) Podobają mi się te z Babymel, wyglądają jak damskie torebki, a nie torby do wózka i to mi się w nich podoba...
edit: Dopiero teraz zauważyłam, że na Babymel jest rabat 10%, a te 40% które podane jest na głównej stronie to nie wiem czego dotyczy, bo jak na szybko przeleciałam wszystkie torby, to przy żadnej nie było takiego rabatu... No i tak się robi klienta w balona :/
W takim razie poczekam chyba, aż coś ciekawego pojawi się w TKMaxie, tam czasem rzucą fajne torby do wózka. I w naprawdę dobrej cenie!
no i po co linkowałaś te torby ;)? teraz się będę zastanawiać, czy może by się nowa nie przydała :p też mi się podobają te babymel, na nie jest 15% rabatu...
 
reklama
Do góry