reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

@myllenne : Ja raczej myślałam o czymś prostszym np.Link do: Leżaczek fisher - Akcesoria dla mamy i dziecka - Allegro.pl , w sensie mniejszym gabarytowo i takim, żeby stojak był nieduży - bo chciałabym móc swobodnie przenosić leżaczek z pokoju do pokoju i władować go do łazienki jak będę brać prysznic.
my mamy FP, coś w tym stylu jak linkowałaś: Link do: FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK RAINFOREST + GRATIS tylko inna kolorystyka (chyba poprzednia wersja). ja byłam z niego zadowolona, bo można było ustawić również w pozycji stabilnej, żeby się nie bujał (przydawało się w początkach rozszerzania diety), pokrowiec łatwo się zdejmował do prania, leżaczek był lekki i poręczny. w zeszłym roku pożyczyłam mojej przyjaciółce, ma do nas wrócić i będzie korzystał kolejny syn :)
 
reklama
Kurcze, nastawiałam się na wózek Babyzen Yoyo. Pojechałam do sklepu bobowozki - na stronie jest info, że wózki są dostępne. Chciałam zobaczyć, pomacać, poprowadzić.. A tu lipa :/ Żadnego Babyzena - może będą za miesiąc. Dowiedziałam się tylko, że takie małe kółka jak ma ten wózek to niestety na większym śniegu się nie sprawdzą, więc mimo faktu, że te wózki są mega lekkie, zachwalane i podobają mi się, to jednak z niego zrezygnujemy.. Zapytałam więc o Mutsy Evo - to był drugi mój typ. I tu znowu zonk, bo pomimo tego, że na stronie widnieją jako dostępne to ich nie mają i mieć nie będą :/ No i kurcze tak się zastanawiam, wiecie może gdzie w Krakowie znajdę ten wózek stacjonarnie?
Dodam jeszcze, że pytałam u nich o foteliki Cybexa - na stronie jest ich dużo, a w sklepie - tylko 2 modele. Więc w temacie fotelika pojadę chyba na Gromadzką, a na wózek będę polować - może gdzieś dojrzę mamę prowadzącą Mutsy i powie mi coś na jego temat ;)
 
Kurcze, nastawiałam się na wózek Babyzen Yoyo. Pojechałam do sklepu bobowozki - na stronie jest info, że wózki są dostępne. Chciałam zobaczyć, pomacać, poprowadzić.. A tu lipa :/ Żadnego Babyzena - może będą za miesiąc. Dowiedziałam się tylko, że takie małe kółka jak ma ten wózek to niestety na większym śniegu się nie sprawdzą, więc mimo faktu, że te wózki są mega lekkie, zachwalane i podobają mi się, to jednak z niego zrezygnujemy.. Zapytałam więc o Mutsy Evo - to był drugi mój typ. I tu znowu zonk, bo pomimo tego, że na stronie widnieją jako dostępne to ich nie mają i mieć nie będą :/ No i kurcze tak się zastanawiam, wiecie może gdzie w Krakowie znajdę ten wózek stacjonarnie?
Dodam jeszcze, że pytałam u nich o foteliki Cybexa - na stronie jest ich dużo, a w sklepie - tylko 2 modele. Więc w temacie fotelika pojadę chyba na Gromadzką, a na wózek będę polować - może gdzieś dojrzę mamę prowadzącą Mutsy i powie mi coś na jego temat ;)
mutsy widziałam w smyku w bonarce. sama się nim zachwycałam, bo się bardzo wyróżnia na plus :)
 
O, to może będą go też mieć w Futurze, tam mam zdecydowanie bliżej niż do Bonarki,a w Futurze Smyk duży .. Dzięki za info! :)
ja Ci się podoba mutsy to zobacz jeszcze ten:
Link do: Wózek Maxi Cosi Nova 4 (spacerówka + gondola Oria) 2018 KURIER GRATIS*Zyskaj 7% rabatu od cen na stronie [id25944] - 2639 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep

my mamy poprzednią wersję maxi cosi (mura) i to są b. solidne wózki, dodatkowo w pełni kompatybilne z fotelikami maxi cosi, które też są b. dobre
 
Jeszcze nasunelo mi sie teraz, ze warto jak sie np ma dom 2 pietrowy lub tez duze mieszkanie zainwestowac w organizer na pieluchy i dodatki taki przenosny. Zaopatrzony w podklad do przebierania lepiej niz noszenie malucha tam i z powrotem na przewijak.
Super wygladają te z Beaba i Skip Hopu ale tez i baardzo kosztowne. Ja bede rozgladac sie za czyms na Alieexpressie.

Pezykladowy, wypasiony z internetu.
1520168491-4bd07a974029b312-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, mam do sprzedania trochę rzeczy, wszystkie są nowe, ubranka są jedynie wyprane, sprzedam je po znacznie niższych cenach niż kupiłam, ceny są do negocjacji. W razie czego proszę o wiadomość prywatną.

Sprzedam m. in łóżeczko, pozytywkę a'la Szumiś, lanolinę, katarek, smoczki, butelkę i ciuszki, przede wszystkim dla chłopca, ale są też neutralne. Może którąś z Was to zainteresuje :)

Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 
reklama
Drogie mamy. Pytanko mam. Mianowicie o laktator. Czy któraś zamierza kupić ? Używala? Elektryczny czy ręczny?
Mam kilka na oku, ale ciągle mi opinię psują wizerunek każdego :) Masakra
Nie pytam tych, które zamierzają same karmić piersią bez wspomagaczy :)
Drugie pytanko jak radzic sobie z komarami latem przy maluszku? Te wszystkie środki są anty dla mnie, duzo chemii...Może coś naturalnego ?
 
Do góry