reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Podpinam się pod pytanie bujaczkowe ;)
Spotkałam się z pozytywnymi komentarzami na temat firmy Ingenuity właśnie ;) I naiwnie ucieszyłam się "O, to już wiem co małemu kupię, przynajmniej nie będzie problemu tak jak z wyborem wózka "
Mhm... póki nie weszłam na ich stronę :D I teraz nie wiem: leżaczek bujaczek, huśtawka hybrydowa czy jakieś inne cudo? :) Mnie póki co najbardziej skłania huśtawka.
 
Ja też mam najprostszy. Przede wszystkim patrzyłam na to, żeby był lekki. Wkładałam w niego Mikołaja i mogłam przenosić do każdego pomieszczenia.

O takie coś:

1519462602-bdfc773d9eb8903f-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zwróciłam na ten kinderkraft uwagę dlatego, że jest taki wielofunkcyjny, miałabym nadzieję że stojąc w salonie mógłby służyć jako kołyska / łóżeczko na dzienne drzemki.
W każdym razie jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie :)
 
Ja poluje na aukcjach allegro i OLX teraz własnie na bujaczek Babybjorn, bo nowy ma wysoką cenę jednak.

Tutaj w Pytaniu na Sniadanie rozmowa o bujaczkach:

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No i mnie zmobilizowałyście. Wyobraźcie sobie że zaczęłam tworzyć swoją listę wyprawkową. Zrobiłam sobie tabelkę w Excel i mam już na niej aż 3 pozycje [emoji41]

I uwaga. Mój tyłek się w końcu ruszył i udało mi się przejrzeć ubranka po Mikołaju. Mało tego. Ja je posegregowałam [emoji27]

Tryskam dumą! [emoji38]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, mam taką sugestię, jakby któraś wypatrzyła gdzieś w necie na stronie z rzeczami dla dzieci, że akurat mają promocję, to dajcie tu znać na wątku "wyprawkowym", co? :)
Ja osobiście poluję na promocję na wózek i fotelik samochodowy.... Do czerwca może gdzieś się pojawi ;)

I jeszcze odnośnie sklepów z kołderkami, śpiworkami i wkładkami do wózka, widziałam w necie piękny zestaw do łóżeczka i dziewczyna mi odpisała, że zamawiała tu Link do: Fiu-Fiu by Magdalena Nowak Strona www niestety nie działa, na fejsie też nie ma zbyt dużo zdjęć, ale ten zestaw który widziałam był super! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry