reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Dziewczyny ile polecacie kupić takich pieluch wielorazowych "wielofunkcyjnych" tetrowych i flanelowych? 10 tetrowych (ew. muślinowych) i 2 flanelowe wystarczą czy za mało?
 
reklama
Dziewczyny ile polecacie kupić takich pieluch wielorazowych "wielofunkcyjnych" tetrowych i flanelowych? 10 tetrowych (ew. muślinowych) i 2 flanelowe wystarczą czy za mało?
Ja kupuje 10 tetra biała , 5 ze wzorami tzw. Wychodne [emoji5] i ze dwie flanelki poki co

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z flanelowymi bym chyba do 5 dobiła. W upały właśnie taką pieluszka malucha przykrywałam podczas drzemki.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z jakiego materiału są te otulacze? Nie wiem. Kupiłabym ale myślę że latem może być maluchom za gorąco.

Pamiętam że Mikołajowi z flaneli robiłam kokon, tak żeby miał usztywnione rączki i się nagrzewał strasznie

Czy ten otulacz jest bardziej przewiewny od flaneli?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z jakiego materiału są te otulacze? Nie wiem. Kupiłabym ale myślę że latem może być maluchom za gorąco.

Pamiętam że Mikołajowi z flaneli robiłam kokon, tak żeby miał usztywnione rączki i się nagrzewał strasznie

Czy ten otulacz jest bardziej przewiewny od flaneli?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czytałam chyba że na lato mogą być bambusowe...

 
Dziewczyny z jakiego materiału są te otulacze? Nie wiem. Kupiłabym ale myślę że latem może być maluchom za gorąco.

Pamiętam że Mikołajowi z flaneli robiłam kokon, tak żeby miał usztywnione rączki i się nagrzewał strasznie

Czy ten otulacz jest bardziej przewiewny od flaneli?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
ten co zamówiłam ma być 100% bawełna:
Link do: Otulaczek | Motherhood
właśnie dlatego pomyślałam, że na lato będzie w sam raz. ale to też przecież zależy jakie lato będzie. jak będą mega upały, to wszystko będzie za ciepłe...
nie dostałam jeszcze, to nie wiem jaki gruby jest

UPDATE: otulacz jest cienki i wygląda na to, że na lato się sprawdzi :)
 
Ostatnia edycja:
Ja pieluch tetrowych (muślinowych) mam już 10, ale jeszcze na 100% dokupię kilkanaście, bo przy Stasiu to nawet 10 dziennie używaliśmy (do odbicia, jako podkładkę do łóżeczka, jako wytarcie po myciu pupy po kupie, do przykrycia itp.) - flanelowych kupię może 5-8, bo w sumie też korzystaliśmy, ale trochę mniej :)
 
Hm, ja przy starszej córce miałam kilka tetrowych pieluch i kilka z Motherhood takich milutkich, flanelowych. Z 5 z każdego rodzaju. I powiem Wam, że używałam ich sporadycznie. Czasem do przykrycia córki jak było gorąco i nie chciałam jej przegrzewać np. pod kocykiem lub kołderką. Czasem używałam je do odbijania, tak na wszelki wypadek, bo córka nie ulewała. Nie miałam potrzeby prania codziennie pieluch i te kilka sztuk to było dla mnie aż nad to. Więc z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma co robić wielkich zapasów, akurat te produkty można w każdej chwili dokupić :)
 
reklama
A jeśli chodzi o te katarki , fridy do oczyszczania nosków macie coś sprawdzonego godnego polecenia? Cały czas przeraża mnie podłączenie tego do odkurzacza :D
 
Do góry