reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Na pierwsze 3 miesiace zadnych body [emoji14] Tylko pajace i rampersy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego? U nas się świetnie sprawdzały. W lecie jak było upalnie to córka na spacer jechała w bodziaku z krotkim rękawem i tyle. Ewentualnie przykrywałam ja delikatnie pieluszką.
Pajace i rampersy też miala, ale w mniejszej ilości..
 
ja też uważam, że bodziaki są super na początek. zarówno te na krótki rękaw, bo tak jak pisała @arica wystarczy tylko maluszka przykryć jak upalnie i te na długi jak chłodniej (a przecież nie wiadomo jakie lato będzie). pajace do spania lub body i do śpiworka. osobiście rampersów nie lubię, ale ja mam dzieci zimowe i musiałam zakładać do nich skarpetki, które dzieci po mistrzowsku zrzucały po minucie :p może latem bardziej się przydadzą
 
Ja mam inne doswiadczenia. Przeciagania tych body przez tą lelawą glówkę. Stad u mnie pajace i rampersy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
tyko takie kopertowe brałam pod uwagę :) przynajmniej na pierwsze 3 miesiące :)
Arica widzę że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :)
 
Zarówno przy pierwszym jak i przy drugim dzieciu miałam moze ze 2 body kopertowe i jakoś nie mam traumy związanej z zakładaniem body przez głowę ;)
A rampersy (te na krótki rękaw) też w większości zakładane przez głowę przecież...

Ja stawiam na body na naramkach, z krótkim i długim rękawem.
 
Ja to samo. Nie miałam problemu z zakładaniem noworodkowi bodów przez główkę. Mam większość takich.
Ja kupiłam body z długim rękawem i krótkim rękawem. Zastanawiałam się jeszcze nad takimi na ramiączkach, ale odpuściłam sobie - przynajmniej na tę chwilę.
 
reklama
Do góry