reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

Ehh my nie możemy wybrac żadnego imienia dla naszej córeczki!Wszelkie dyskusje na ten temat kończą się tym samym czyli właściwie niczym.Ostatnio pół nocy przegadaliśmy z M o imieniu dla Małej i nic!Nie potrafimy dojść do wspólnego konsensu.Mam nadzieje,że do porodu na coś się w końcu zdecydujemy bo jak narazie to słabo nam idzie:-p
 
reklama
Oliwię już w domu mam więc teraz bedzie Tymoteusz. Zarówno córka jak i mąż zwracają sie bo brzuszka - Tymek. Ale gdyby natura zrobiła mi figla to bedzie Natasza.
 
Dziękuję za pamięć :)
Przez weekend spróbuję was nadrobic i wrócic na dobre od nowego tyg :)
Ps. Imie ELENA, nie Lena- Lena juz mi się tak nie podoba, Helena tez nie, a ELENA- jakos wygrało- może dlatego ze córa zaczęła powtarzać że może byc Elenka albo Lilka...

Dla poszukujących znaczeń polecam stronkę:
Ukryte Znaczenie | Naukowe Znaczenie Imion
Wszędzie na podobnych stronkach- są takie same znaczenia, nigdy nie znalazłam odzwierciedlenia mojego imienia, a tam wszystkich co prawda nie ma, ale kogo znalazłam to dosłownie "wypisz- wymaluj" :)
ha Emih wybralas jednak 1 z moich typow co pisalam Atabe!!! :tak: ale fajnie... :-D
 
reklama
Do góry