reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

ewa no my zdecydowaliśmy się na Antka:) choć właśnie też mi się bardzo podobało Franuś, ale teraz u koleżąnki urodził się chłopczyk i jest właśnie Franio
 
reklama
anansko jak przeczytalam imie u ciebie to padlam,hee
My z moim za chiny nie moglismy sie zgodzic,,wyszlo na Filip:)))..aleeeeeeeee moja siora przyrodnia tez urodzila syna i dala mu Filip-mam mega nerwaaaaaaa...teraz juz nie mamy imienia,...
 
my od poczatku ciazy mowilismy o dzidziusiu Franek nie znajac jeszcze płci bobasa teraz okazalo sie ze to chlopczyk to sprawa wydawalaby sie zalatwiona ale mi bardziej pasowalo Franek jako ksywka poki nie wybierzemy imienia a kiedy okazalo sie ze to synek maz z corka tak sie przyzwyczaili do Franka ze chca aby Frankiem pozostal mi nie do konca to pasuje.
 
Tak jak dziewczyny piszą to nam rodzicom powinno się imię podobać;-) My zastanawiamy się nad Dawidem, Karolem lub Stasiem:-)nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się Staś, ale mąż mówi ładnie brzmi jak jest mały a jak będzie mieć 16 lat to Staszek na niego wołać będą i będzie zły, że ma tak na imię ;p A mi się tam Stachu, Staszek podoba:-D
 
reklama
no do kazdego imienia mozna sie przyzwyczaic ;) naprawde...jak dacie mu Stas na imie to pewnie za kilka lat nauczycie sie do niego mowic Staszek i bedzie to dla was najpiekniejsze imie na swiecie;)

u nas wszystko wskazuje na to ze zostanie Julian :) ja chcialam Jasia ale przegralam...jeszcze corka bardzo chce Aleksandra...ale maz marudzi..;)
 
Do góry