reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

reklama
Laura super, mam w rodzinie :) fajna dziewczyna.

Ja osobiście lubię też imię Monika, bo wszystkie które znam to fajne dziewczyny. Jakbym miała córkę to bym tak nazwała, ale że będzie synek to będzie Andrzej :)
 
My już od dawien dawna, jeszcze przed narodzinami Dominika ustaliliśmy że będzie Emilia - a teraz zaczyna prze okrutnie podobać mi się Elena.. Chyba dam tak na drugie...

Wogóle dziewczyny - dajecie dwa imiona swoim maluszkom ??


edit@

jeeej, teraz czytam topik od końca i widzę że emih też wybrała Elenę ..
nie zgapiłam, broń Boże :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
tetina Liliana to piękne imię , brałam pod uwagę przy pierwszej córci a ponieważ stanęło na Emilii teraz Liliana odpadła tylko dlatego że byłoby zbyt podobne;-) Monika też fajowe bo to super dziewczyny są he he he, np. ja:-D:-D:-D

mystigue
ja na drugie albo dam od imienia chrzestnej albo babci lub dziadka tylko dziewczęcą wersje:-) nie muszę chyba dodawać że Emilia bardzo mi się podoba:-)

ewelad
mój M chciałby właśnie bardziej Nine niż Nadie;-)
 
mystique my będziemy dawać klasycznie dwa imiona, tylko jeszcze nie mamy typów, jeśli chodzi o to drugie;-)ale chodzi nam po głowie Piotr, Antoni.. więc byłby Marcel Piotr albo Marcel Antoni.. wg. mnie pierwsza wersja lepsza;-)
 
reklama
mystique my będziemy dawać klasycznie dwa imiona, tylko jeszcze nie mamy typów, jeśli chodzi o to drugie;-)ale chodzi nam po głowie Piotr, Antoni.. więc byłby Marcel Piotr albo Marcel Antoni.. wg. mnie pierwsza wersja lepsza;-)

ehh gdybym miała syna też by miał na drugie Piotr, z moim ustaliliśmy że drugie imiona dajemy po sobie, tzn pierwsza córa ma drugie imie takie jak ja, a syn miał mieć męża, ale że bedzie druga córcia to uruchamiamy moje drugie i tak nam wyszła Weronika Anna:) osobiście to MArcel Piotr bardziej mi sie podoba (jeśli moge wyrazić opinie).
ja sie dzis zastanawiałam nad imieniem dla chłopca gdyby sie jednak okazało że naszej Niki coś urosło heh i wymyśliłam imie Daniel, jakoś rzadko teraz je słyszę a z tego co sie orientuje to w Norge też funkcjonuje wiec nie będzie ewentualnie problemu z wymową mam nadzieję heh cięzko znaleźć imiona które są używane i w Polsce i w Norwegii..
 
Do góry