reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Pata, niestety cos w tym jest. Im bardziej sie chce tym mniej sie udaje :-( sama pamietam ile przeryczalam, ale musisz wierzyc, ze sie uda tylko musicie swoje odczekac. Jesli nie uda sie za 4-5 ms wtedy zacznijcie sprawdzac czy wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak samo moj narzeczony powiedzial, przyjdzie na nas czas :/ i ze moze bysmy do psychologa poszli,bo co miesiąc jest to samo,ja dostaje @ i caly dzien diabli bierze,bo ja leżę placze i z nikim nie chce nawet rozmawiać :(
 
Tak samo moj narzeczony powiedzial, przyjdzie na nas czas :/ i ze moze bysmy do psychologa poszli,bo co miesiąc jest to samo,ja dostaje @ i caly dzien diabli bierze,bo ja leżę placze i z nikim nie chce nawet rozmawiać :(
Rozumiem Cie silne pragnienie bycia mama:)
Ale naprawde musisz wyluzowac psychika blokuje cos
:*
A jak sie uda tak jak Inia pisze za kilka mies to do gina ;*
 
Chcialabym :') wszyscy mowia,ze nie ciaza to najgorszy okres bo trzeba latac po lekarzach,ale jestem innego zdania,az czekam na ten moment kiedy bede mogla isc do lekarza ze swiadomoscia ze jestem w ciazy i patrzec jak rosnie we mnie ta malenka istotka. To musza byc cudowne chwile
 
Pata, jeden dzien! To i tak sie szybko zbierasz ;-) staraj sie luzowac, choc wiem, ze SIE NIE DA.
Ja sobie jak mantre powtarzalam, ze przeciez tyle dzieci sie rodzi to i ja kiedys urodze, przeciez skads sie biora


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeszcze do konca sie nie pozbieralam,zazwyczaj @mi pomagala,bo tak mnie brzuch bolal ze nie moglam o niczym innym myslec,jak o tym zeby przestalo bolec :/ a zaraz po byla nowa nadzieja,chociaz w tym cyklu i tak malo o tym myslalam bo duzo pracy mialam
 
Uwielbialam byc w ciazy i az mi zal, ze juz nie bede. Mimo dolegliwosci to super stan :-)
Wszystko przed Toba :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez tesknie czasem :)
Nieraz jak idzie jakas kobieta z brzuchem to nie wierze ze w ciazy bylam takie to jakies teraz nierealne xD
Czekanie na wizyty kopniaki bicie serduszka ;p ahh
Połowę sie nie czulam jak w ciąży tylko pozniej troche sie mialam strachu ze nie miara ale to nic z malym tylko z mojej str
Później dopiero plecy mnie zlapaly zgaga i brzuch jak na okres
No i malo przytylam i mialam taka mala pileczke co uwazam za duzy plus
I mimo ze z malym od urodzenia nie mam żadnych problemow to nikt mnie teraz nie namowi ma drugie gdzies za 4 ..5 lat dopiero
Natrazie on mi wystarczy i skupiam sie na nim
Nie wyobrazam sobie rok po roku mega odpowiedzialność bo to juz nie to samo co 1 no i finanse tez.
Aaaa i boje sie byc w ciąży jak sobie przypomnę bol porodowy brrrr....haha :D
Ale Ty India kiedys pisałaś ze jak pierwszy szybki to drugi jeszcze szybszy haha
Dobrze jakby znieczulenia byly wszędzie dostępne :p
A sie rozpisalam
 
reklama
Do góry