reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Pozdrawiamy z wesela
1506804524-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pata, za jakis czas bedziesz siedziala z dzieckiem i wspominala te starania i powiesz sobie - ze rzeczywiscie, mozna bylo spokojnie czekac, niepotrzebna ta presja.
Doczekasz sie :-D na bank



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie!!!!!!! Wypisz wymaluj moja sytuacja. A teraz siedzę z naszym dzidzusiem który wcale nie ma zamiaru spać :p ale to nic wybaczam jej to. A dziś z mężem na spacerku o tym rozmawialiśmy właśnie i do tego samego wniosku doszliśmy. Że po co ta presja, kłótnie, płacze, ale za to teraz mamy nasza wyczekana śliczna lalcie.

Pata i jeszcze Ci powiem że przerobiłam wielu gin, każdy mówił czekać i się starać ale ile można było. Dotychczasowa lekarka chciała mnie odesłać do kliniki niepłodności, mimo że sama nic nie zrobiła, totalnie. Poszłam do innej powiedziała że damy radę coś wymyślić i kazała brać ovarin, po 1 opakowaniu się poddałam że bez sensu, miesiąc przerwy i znów kupiłam ostatnie opakowanie do tego inne czynniki jak np zmiana pracy która mnie wykańczała. I tu pojawiły się te wyczekane dwie kreseczki. A u mnie akurat testy owu nie wniosły nic dobrego, niepotrzebne nadzieję i seks z przymusu.

Ból porodowy masakra ale jak tak na to patrzę po 1,5 miesiąca to nawet to śmieszne było. A ciąża wymarzona bez większych objawów.

I podobnie myślę w tym wypadku jak Ola, drugie nie wcześniej niż 5 lat a może dalej.

KasiaMarysia super wyglądasz. Fajna laska byłaś ale teraz to już w ogóle czad.

Mi jeszcze waga spada, źle nie jest ale jeszcze ciutke.
 
reklama
Do góry