reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nie rosnie :( wlasnie dostalam @ , albo w podobie bo jaskrawej barwy :( chyba cos jest ze mna nie tak, jak to juz 8 cykl staran :( zaczynam watpic ze kiedykolwiek sie uda :sad:
 
reklama
Nie rosnie :( wlasnie dostalam @ , albo w podobie bo jaskrawej barwy :( chyba cos jest ze mna nie tak, jak to juz 8 cykl staran :( zaczynam watpic ze kiedykolwiek sie uda :sad:

To, ze sie nie udaje nie znaczy, ze cos jest nie tak.
Moze akurat nie trafiacie na te dni
Palicie? Pijecie alkohol? To tez moze utrudniac

Ja o pierwsze staralam sie 7 miesiecy z testami owu, czyli wiedzialam kiedy mniej wiecej dzialac

Do roku czasu na luzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Palimy, alkohol raczej niewiele. A wydaje mi sie ze trafiamy bo odczuwam takie kłucie z peawej lub lewej strony i miedzy 10 a 17 dc staramy sie pilnować,wtedy poza kluciami mam inny sluz i po tym domyślam się że jest czas
 
Kiedys czytalam, ze bol owulacyjny tak naprawde nie wystepuje wtedy kiedy uwalniane jest jajeczko tylko jest roznica 3-4 dni, ale nie pamietam w ktora strone, chyba boli przedp


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Apteka, rossmann...
Jak nam sie udalo przy drugich staraniach to seks byl co drugi dzien od konca okresu do 24-25 dnia cyklu ;-)
Probuj roznych rozwiazan :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pata lekarze szukaja przyczyny po roku a nawet po 2 staran wrzuc na luz co cykl sobie wmawiasz ciaze to nie dobrze wiem jakie to dla Ciebie wazne ale serio tak nie mozna.
Papierosy i alko moga miec moze jakis wpływ nigdy nie palilam ale alko nie ma nic do tego..ilu znam ludzi pija pala i dlugo sie nie starali..
Kup testu owu nie wiem idz na monitoring cykly zrob hormony jak nie robilas bo to ważne.
U mnie owu wypadla w dniu miesiączki nawet nie wiedzialam bo jak mowi India bol owu mialam chyba z 10 dni przed..sluzu nie miałam jak zaszlam najepiej seks co drugi dzien.
Nieraz owu jest bezobjawowa.
 
Wlasnie po tym jak mam uczucie mokrego to tez wnioskuje ze to czas plodny. Nie wiem, powoli sie poddaje,podobno mowia ze jak sie juz watpi to po czasie sie zachodzi,w najmniej oczekiwanym momencie
 
reklama
Wlasnie po tym jak mam uczucie mokrego to tez wnioskuje ze to czas plodny. Nie wiem, powoli sie poddaje,podobno mowia ze jak sie juz watpi to po czasie sie zachodzi,w najmniej oczekiwanym momencie
Pata ja szybko zaszlam szybciej by bylo tylko przed ciaza mialam cyke nieregularne i pamiętam jak dzis sluzu nie mialam tylko mocny bol jajnika 8 marca to byl :p mysle oho juz..
Staralismy sie w tym dniu i dwa po i mysle pewnie jak mialo zalapac to zalapalo i pozniej juz na luzie nawet nie wiedzialam ze owulacji nie bylo tylko wypadla dniu miesiaczki :D i pyk:D
 
Do góry