reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczyny, może nie pisałam nigdy na forum, ale podczytywałam Was od dwóch lat :) Po długim czasie starania wreszcie zobaczyłam 2 kreseczki na teście w piątek...dziś powtrórzyłam i znów wyszły 2 :) Umieram z radości :) Tak się cieszę!!!! Szczerze mówiąc straciłam już nadzieję...ale najwyraźniej wakacje pomogły ;)

Powiedzcie mi plis, kiedy najlepiej udac się do lekarza? Według moich obliczeń mogę jutro zaczynać 5 tc.
 
reklama
Lucy gratuluje :-)
Do lekarza najlepiej isc za tydzien, ale ja bym chyba nie wytrzymala[emoji14]

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Hej. A my jeszcze w łóżku :) Fifi ogląda bajki a my tak drzemiemy. Kurczę ostatnio jak moj tez w domu to nie udajenam sie wstawać wcześniej niż o 9 a tu za chwile wrzesień :)

Ja właśnie nie wiem co tu dzis na śniadanie, muszę pomyśleć.
My dziś idziemy do Babci mojego na imieniny.

A po śniadaniu podjedziemy na działkę na maliny bo robię nalewkę malinowa i muszę zbierać :)
Amelka sie teraz tak rozpycha ze brzuch faluje :)

Lucy gratulacje :D mi gin i w pierwszej i w drugiej ciąży kazała przyjechać jak minie 6 tyg od ostatniej @
 
Dzień dobry ;)
Niedawno wstałam, sąsiedzi u góry imprezę chyba robili i cały czas słyszałam że coś się u nich dzieje, a o 4.30 dosłownie chyba w oknie stanęli po praktycznie słyszałam każde słowo i to nie żeby po cichu...
Eh ale dobrze, że oni grzeczni i imprezy u nich raz na kilka miesięcy to jakoś to zniosłam ;D
a w ogóle to wczoraj zaszłam do smyka i oglądałam wózek jaki chcieliśmy i troszkę w niego zwątpiłam, muszę z moim któregoś dnia podjechać poobczajać jakie są bo przez neta całkiem inne wrażnie ;p

KasiaMarysia Kochana no właśnie ja mam bardzo kobiecą stópkę, damski rozmiar 41 hahahaha ;p chociaż to i tak lepiej bo kilka lat temu nosiłam 42 ;p
Życiowa no ja też bym jeszcze nie kupowała, ale chyba 23.08 jadę na pierwszą przymiarkę sukienki i babeczka powiedziała, że dobrze jak bym już buty miała w których będę szła ;)
Lucy00 Gratuluję II kreseczek! :D możesz z nami zostać jeśli masz ochotę, chętnie przygarniemy kolejną Forumowiczkę do naszego grona ;) Ja pierwszy raz byłam u gina w okolicach 4-5 tydzień i nic nie było widać, więc musiałam poczekać, a po 2 tygodniach był już zarodek i serduszko ;) Więc generalnie bym chyba poczekała (chociaż wiem, że ciężko ;p)albo betę zrobiła 2 razy, zobaczyć czy dobrze przyrasta ;)
Kulcia super, że Ignaś grzeczny chłopczyk :) To miłego przyjmowania gości ;)
Miłego dnia Kobietki :*

Halo halo, gdzie reszta się podziewa? Jak wam długi weekend mija?
OlaMagda to jeszcze brak neta chyba i remont jeszcze a reszta:
Nadziejka, Ola21, MałaMi, Anna25, Czarnuszka, Dora, Aniaa_H, Wiki, Kasia, Dzwoneczek to chyba 100 lat się nie odzywała ;/
 
Jestem i ja :)
U mnie nic nowego nie ma, kończę właśnie obiad ;) potem chwilkę odpoczniemy, pojedziemy na kawę do rodziców mojego a wieczorem jest jakiś festyn to może pójdziemy chwilę;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Ja tez czytam na bierzaco. Dzisiaj z M zrobilismy sobie male przemeblowanie plus generalny porządek, zostało w szafie ogarnac.
Czekam az maly usnie i w miedzy czasie szykam wozka blizniaczego ale z mozliwoscia wpiecia gondola + spacerowka
 
reklama
Hej laski;)

Życiowa współczuje tego puchniecia, unikaj soli bo jeszcze troche czasu masz do porodu. U mnie to nawet w nocy opuchlizna nie schodzi z palcy.

MalaMi jejku w pierwszej chwili pomyslalam ze beda blizniaki:):)

Kasia moze zalapiesz sie na wate cukrowa mniami;)

Nadziejka pakuj sie Kochana, ja juz gotowa:) zel tylko mi zostal ale chyba po prostu bialego jelenia kupie.

Nuskaaa ja to nie mam cierpliwosci. Zaraz bym tam afere zrobila. Wgl jakas zla dzis chodze i moze dlatego.

Lucy00 gratuluje ||[emoji1]
Ps. My tu jestesmy od 7 miesiecy dopiero:)

Viola mmmm zazdroszcze, ja tak lubie malinki ze szok:)

Kulcia jak dzis sie czujecie??

Dobra to troche sie wyzale. Kot znowu nasikal na sciane i podloge. Oczywiscie ostatnio nie kupilismy zwirku, smierdzi ale nie jak siki tylko tak chemicznie bo on wysterylizowany.
W dodoatku sa myszy w domu. Juz nakrzyczalam na tate,bo pod zlewem na ustawial 3 domestosy, 2 tarki ktore i tak wyrzuce, no jednym slowem balagan.... Wzielam wiaderko i poustawialam w nim i od razu lepiej. Bede musiala kupic mala kwadratowa miseczke i w niej poukladac gabki do zmywania, plyn do naczyn zapasowy. Oczywiscie tata nie widzi potrzeby. Dziewczyny nie daje rady z nim psychicznie. Serio...wysiadam.

[emoji173]Madzia 36 tydzień[emoji177]
 
Do góry