reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ja mam furę używana dla synka. Po siostrze spacerówka bebetto i dokupilam gondole i juz.

Kurde każdy co innego poleca do kąpieli. Ja tam chyba wybiorę sama i w nosie będę miała :D i nie powiem Wam czym kapie żeby nie było znowu sporów :D

Wiecie co mnie w sumie brakuje tylko komody dla małego. Materac zamawiam w sobotę, resztę rzeczy kupie 10 jak będę w mieście bo mam bon do galerii mi się przypomniało i z tego kupie kosmetyki. I jestem redi do porodu :) aha 10 kupie jak kasa przyjdzie dla siebie rzeczy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia ja tez właśnie mialam pytać o komodę ze sama wystarczy na ciuszki chyba nie?
Po co zagracac pokój
Każda pewnie kupi co jej podpasuje :)
 
Aniu H kocham Cię wyjdź za mnie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Łatw sobie rozwód, już jadę <3

AniaH o ja ... ty jak coś napiszesz... hormony mi szaleją ale się popłakałam i podpisuje się pod tym co napisałaś :*

♡ 21♡ Tymon albo Michałek ♡
Ej, no nie płacz, nie przeze mnieeeee!

Hej Agnila - witaj i się rozgość! Szczęśliwy wątek, serio serio ;)
 
reklama
Do góry