reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
KasiuMarysiu dziękuję :* troche lepiej ale nadal brak sił, ledwo wózek pchałam na mini spacerze (tak tak miałam siedzieć w domu a najlepiej w łóżku) no ale maluch chciał iść na dwór, katar jest nadal i gardło też troche boli i doszedł kaszel. Brak apetytu i mało co dziś jadłam ehhh. Nie chcem za dużo stosować leków nawet tych bezpiecznych w ciąży. M zrobił mi teraz kanapke z kiszonym ogórkiem mniaaaaam.
Miłego wieczoru!

 
Viola i słyszałam ze maka ziemniaczana:D
I ze teraz po kazdej zmianie pieluszki trzeba smarować pupe
Albo można mydełko i oliwke ja uwielbiam bambino zapach:D
Ale w gazetach pisze zeby tylko na ciemieniuche bo zatyka skore?? I nie nawilza za bardzo
Hej ja synowi oilatum do kapieli bez mydła myłam do roku a alantan na pupe. Jeśli chodzi o wózek to mam po pierwszym dziecku. Każda mama chce nowe i ładne ale szczerze mi szkida kasy tak więc uźywany około 500 zł taniej.
 
reklama
Agnila84 chyba mi umknęło jak się przedstawiałas :)
Pisałaś coś o sobie? Ile się starałas, która to ciąża?

♡ 21♡ Tymon albo Michałek ♡
 
Do góry