reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

AniaaaH serce Ty Nasze! !!! Kiedy bylas u lekarza?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Kasiunia, nie byłam, robię przerwę również od lekarza - pójdę sobie we wrześniu, i M. sobie też pójdzie, i sobie będziemy działać do kwietnia, jak nici z tego - to robimy wynochę za granicę! Ot tak sobie ustaliliśmy! :D
Chociaż... przemyślę, czy nie iść wcześniej w zasadzie ;D
 
reklama
Żeby nie było to nieczęsto mi się zdarza[emoji14]dzielnie się trzymam ;) nawet przez pierwszy trymestr przeszłam bez płaczu a w pierwszej ciąży potrafiłam o 3 się obudzić w spazmach bo np. Mój ówczesny miał za długą brodę o_O

Kobietą potrafi nieźle walić w ciąży[emoji14]

♡ 21♡ Tymon albo Michałek ♡
 
Dobry wieczór ;)
Ostatnio troszkę zaniedbałam forum, co musicie mi wybaczyć ;p
Zalatana jestem ;p
Byłam dzisiaj na usg, ale nic nie widać, nawet pęcherzyka. Co jest całkiem normalne, bo to dopiero 4 tydzień z hakiem ;p kolejną wizytę mam 4 lipca i już powinno być serduszko ;)
Wczoraj robiłam bete i jutro powtórka, czy dobrze przyrasta (a jest tak na pewno, więc to tylko formalność) ;p
Nie odpiszę Wam, bo dużo tego i już nie pamiętam co komu chciałam pisać ;p
I bez żadnych kłótni mi tu, bo nakopię do doopek ;p
Aniaa_H łezka mi się zakręciła, że też Kulcia Cię pierwsza o rękę poprosiła, no ;p Uwielbiam Cię, o! ;)
 
Sie domyślam jak tu kobity płaczą
Hahaha ale ze szczęścia! Serio, żeby się nie pomylić - o ile dobrze policzyłam 17 dziewczyn zaszło w ciągu pół roku, z czego niestety trzy skończyły się nieszczęśliwie, ale zdecydowana część jak widzisz ma się bardzo dobrze i zmierzają nawet już niekótre ku bliskiemu porodowi! ;)
także naprawdę wątek szczęśliwy!
 
Ostatnia edycja:
Ola ja myślę , że komoda spokojnie starczy ;) planuje kupić 4 szufladowa z ikei malm :) biała koniecznie.

Nuska to fajnie. Czekamy wiec na 4 go :)


Ale namotalam . Resztę rzeczy kupie jak będę w mieście bez 10[emoji14]

Ania bez rozwodu się obędzie , do Vegas się pojedzie tam nam dadzą ślub. Mój pewnie Cię przyjmie :D on lubi kobietki haha


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia ;) Tobie chyba chciałam napisać, że super wyszło z tą kuchnią ;) czekamy tylko na fotki jak będzie porobione ;)
Ola21 wiem, że to za szybko było i na spokojnie sobie poczekam ;)

Edit: Ola no ja po owu dopiero mam 2,5 tygodnia (26 maja wypadała),więc jak by coś było widać to byłby ewenement na skalę światową ;p
 
Ja na dziś pas trzymam kciuki działajcie ja sie ide przytulić i tylko tele przez@ o 6 wstaje chyba że bedzie: mama koko dobranoc kobietki
 
reklama
Kulcia why plakalas?:D
Nuska pamiętasz jak to było ja bylam nastawiona ze zobaczę cos bo jak robilam sobie test to po terminie @
I według okresu byl 6 tydzień a to byl 4 mialam farta w tym cyklu nie powiem :Dtak musiało byc:D
 
Do góry