reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jeszcze nie rozszerzalam diety, jutro mam zamiar dac mu troche kaszy.

Olcia to nie jest tak ze ja chce zrezygnować z kp, po prostu ja mam jeszvzw jedno dziecko które po calym dniu tez chce troche sie do mamy poprzytulac. Ja w nocy karmie co 1,5-2 godziny, w dZień podbnie tylko raz dziennie daje mu coś innego ale najbardziej potrzebuje tego czasu między 19-22

Tosia od 19:30 woła mamusiu kiedy bedzie moja kolej zebys sie mną zajęła a ja odpowiadam tylko zaraz zaraz. I od tej 19:30 obudził sie juz 3 razy i 3 razy wisial na cycku

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anka ja rozumiem nie napisalam nic takiego :-)
Spróbuj dac mu kasze jak Ci Kulcia poradzila moze pójdzie spac:)
Ile maly Ci zawsze je ?
Bo watpie ze dziecko co chwile na piersi od 19 do 22 i jest glodne on ma maly zoladek ale to tylko tak z mojego punktu widzenia.
Dawalas mu juz kaszke jakas.?
 
Dawalam kilka razy taka mleczno-ryzowa po 4 mcu.

On juz mi tak ładnie spal w nocy a teraz to jakas tragedia

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha przepraszam przeczytałam oprocz cyca i butelki to myslalam ze pil jeszcze butle
Czssami to płakać mi sie chce bo daje mi nieźle popalić.
Taki wyczekany i wychuchany a łobuz okropny

Aż ostatnio juz przechodzily mi przez glowe mysli zeby zapalić fajka i mieć te 5 minut tylko dla siebie

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czssami to płakać mi sie chce bo daje mi nieźle popalić.
Taki wyczekany i wychuchany a łobuz okropny

Aż ostatnio juz przechodzily mi przez glowe mysli zeby zapalić fajka i mieć te 5 minut tylko dla siebie

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
no masz synka wymagajacego
Ale nie pisz tak;*
To na pewno nie bedzie trwało wiecznie

A nie ma Ci kto go wziąć np na spacer? Na pol godziny choćby
 
Ostatnia edycja:
Aniu masz ciezko ale na pewno dasz rade przetrwacie to razem i pozniej bedziesz mu opowiadac jaki łobuziak z niego byl [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Drugi dzien spoznienia ! :surprised::-D wczoraj kilka razy zakulo mnie podbrzusze bardziej jajniki jakby,ale bez zadnych skurczy jak przed @ :) czy tym razem los sie do mnie usmiechnal? :))
 
Do góry