reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

no my budujemy dom. nazwa to dom przy alabastrowej 14. odbicie lustrzane mamy. i tam jak jest wyspa miedzy kuchnia a salonem to mamy sciane
 
reklama
Ja mam kuchnię otwartą na jadalnię i salon i r zeczywiscie jak goście przychodzą to wszystko na widoku ale już się przyzwyczaiłam
1494332418-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
na gorze sa 3 sypialnie jeszcze. na dole jest jeden pokoj dodatkowy wlasnie i zamiast garazu jest pom gosp
 
Dzwoneczku, a Zuze juz w krzeslku do karmienia sadzasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie Indiaa jeszcze nie sadzam bo się chwieje na boki choć krzeselko ma opcję rozłożenia ale ona nie bardzo chce w nim siedzieć :( więc stoi i czeka aż troszkę podrośnie Zuzia

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a napiszcie jak wygląda u Was jedzenie dzieci w ciągu dnia- kiedy obiadek, deserek itp...
U nas jest tak:
Ok 7 180ml mam
Ok 10 180ml mm lub kaszka (na razie rzadziej)
Ok 13 obiadek -sloiczek lub to co ugotuje
Ok 16 180ml mm chyba że śpi do ok 17 to wtedy bez mm ok 17 deserek
Ok 18.30 deserek (nie zawsze)
Ok 20 180ml mm już na noc.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry