reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
India jak szukaliśmy mieszkania to wlasnie zwracalismy uwagę na ilość pokoi, bo nawet mniejsze 3 sa lepsze niz 2 wieksze ;) i tak Jasio bedzie miał swój pokoj (poki co mamy tam silownie) mamy sypialnie I dzienny, a jak kolejny maluch sie pojawi to bedziemy myslec ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak się ojciec odrazi to z nim pogadamy. Poki co przyszla mi przesylka to ani me ani be otworzyl drzwi i rzucil na mate Magdy na podloge.
Zapytam sie go czy mamay sie wyprowadzic czy co on mysli. Wgl przez to mieszkanie razem nie traktuje mnie jak corke tylko jak wspollokatotke. 22 mialam urodziny nawet życzen mi nie zlozyl, strasznie mi sie smutno zrobilo.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaMarysia domek spoko cena nie zabija.
U nas sypialnia była jeszcze mniejsza niz u Ciebie :p jak widac na zalaczonym obrazku.
Wykonczy mnie ten remont.
 

Załączniki

  • mms_img-1818132686.jpg
    mms_img-1818132686.jpg
    110,8 KB · Wyświetleń: 35
  • mms_img-477803239.jpg
    mms_img-477803239.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 48
Te trojkaty co sa na suficie podwieszane, to pekl jeden. Na szczęście od srodka. Sciana jedna ma grudki. Pokoj maly a tyle problemów. Moj to pierdzielna, jego brat dalej maluje. A kolor to chyba Pan od remontów polozy bo ja to blado widzę.

Oj szkoda ale coś się jeszcze pewnie trafi, trzeba polowac.
No komoda ta sama, mam nadzieje ze ktos sie zglosi szybko bo nie mam miejsca.
 
A wiesz co cały zestaw komoda szafka nocna i ten stojak za 200, teraz w jysku jak patrzylam to komoda sama w promocji 200 kosztuje wiec raczej za 3 rzeczy to nie jest jakos duzo. Chociaz napisałam ze na sztuki tez mozna. A jysku tez przeginaja bo ciagle zmieniają ceny niby cena wczesniejsza to prawie 300zl a szczerze to watpie, ja ja w jakieś urodziny sklepu za grosze kupilam.
 
reklama
Dla mnie też osobna kuchnia to podstawa. mieliśmy w projekcie otwartą na salon, ale zabudowujemy ścianą i będą normalne drzwi. nie chce żeby mi goście patrzyli na syf jak będę w pośpiechu jakieś przyjęcie przygotowywać ;)

Marysia a na co sie tata obraził??

Kulka to fakt, nie pomyślałam :p nas zrobienie połowy poddasza tzn 50m wyniosło 30tys a wszystko sam robił mój mąż z bratem i moim tatą. jak firma to pewnie drugie tyle.
 
Do góry