reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

O kurde u mnie cyc tylko. Chociaż powoli już znowu próbuje. Jesteśmy na dobrej drodze. Myśle, że jutro juz zje troszke zimniaka z marchewka. Dzis troszke kaszki mojej zjadla i buzie otworzyla do gruszki, takze szacunek dla niej z mojej strony jesli chodzi o jedzenie.

Pokaze Wam Madzie. Jedno zdj z sesji
1494358816-aaaaaa.jpeg
1494358833-aaaaaa.jpeg
1494358848-aaaaaa.jpeg


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuskaa moja ma nienormowane godziny posilkow. Je kiedy chce, czasem co 3-4 h czasem co 2h


Zyciowa toz to istne aniolki[emoji72][emoji72]



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale sliczna Madzia :-*

Nuska, moja czasem dluzej w dzien pospi to godziny sie przesuwaja, czasem wczesniej rano wstanie, wiec to tak orientacyjnie ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nuska na opakowaniu mm masz kochana tabelkę ile powinno ml.jesc dziecko w jakim wieku :)

Nadziejka 300 metrów mega !!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia wiem, wiem ale Jasio ma inne zdanie w tym temacie ;p od kiedy przeszliśmy na mm mały je cały czas co 3 godziny i jesli nie ma mleczka na czas to taka awanturę robi, ze hoho ;p
Teraz tylko porcje zwiększylismy, bo sie nie najadał i butla pusta a on dalej szukał ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia wiem, wiem ale Jasio ma inne zdanie w tym temacie ;p od kiedy przeszliśmy na mm mały je cały czas co 3 godziny i jesli nie ma mleczka na czas to taka awanturę robi, ze hoho ;p
Teraz tylko porcje zwiększylismy, bo sie nie najadał i butla pusta a on dalej szukał ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Je tyle ile ma ochote i ile potrzebuje :)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuśka spokojnie, Jasio ma jeszcze czas. Nam tak naprawdę te godziny posiłków sie w miarę unormowały {bo nie zawsze są identczne} jak wprowadziliśmy stałe posiłki.
Wg tableki na mm Amelka powinna pić 3x po 210 a ona pije zazwyczaj 3x180 i raz 210 na noc. także będę powoli rezygnować z jednego karmienia mm na rzecz chyba kaszki ok 10 na śniadanie

Dzięki dziewczyny za wasze jadłospisy ;) Mój najbardziej podobny do Kulci, i chyba zrobię tak jak u ciebie że obiadek będę dawać ok 16, a ok 13 mm bo jak mała jest śpiąca {idzie spać o 13.30} to grymasi przy jedzeniu. a o 16 jest wyspana :)

Nadziejka wooow 300m, to dopiero musi być dom! to Wy ok 150 bedziecie miec??
 
No w sumie to jak on taki mały to nie musisz się trzymać ściśle tabelki bo to jest orientacyjnie. ;)

Madzia śliczna dziewczynka :) okraglutka :) Marysia a.moze inne warzywa jej zaproponuj jak wtedy tak wymiotowala?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)

Ale czy dobry to sie jeszcze okaze, bo nadal gość który miał dzis byc sie nie odzywa. Nie odbiera, no generalnie do szału mnie doprowadzi chyba. Ale nie bede tu smecic od rana.

Powiedzcie mi czy ktoras robila usg trzeciego trymeru III? W sensie nie panstwowo? Pierwsze genetyczne zrobilam plus drugie w szpitalu, drugie zrobilam prywatnie, jak sie moja gin dowiedziala ze juz robilam to juz mi skierowania nie dala. Tu mi tak zaminusowala i zalowalam że sie przyznałam no ale jej strata. Maz chcial potem dac jej w łapę żeby lepsza opieka po porodzie byla itd ale nie zasłużyła sobie, skad mam pewnosc ze akurat na nia trafię? Merci jej raz dalam i na tym sie skończy bo coraz mniej zadowolona jestem, plus za to ze jak wiedziala ze 12h pracuje to mnie wyłoniła na zwolnienie i tyle, chociaż to prywatnie u niej akurat bylo. No ale do czego zmierzam, w szpitalu będzie tylko zwykle usg na zwykłym sprzęcie bez 3d, no a za takie trzeba dac 200 zl i nie wiem czy jest sens, widzę że maz by chcial, zobaczyć corcie i w ogole no ale za tyle kasy. 400 juz wydalam no ale wazne rzeczy wtedy sprawdzali a to 3 to takie juz... Co myślicie? Nie chce oszczędzać na dziecku...

Dora jak tam mamuskowanie? Jak sie czujecie?

Miłego dnia :)
 
reklama
Wiki jeśli prywatnie jest lepszym lekarzem niż panstwowo to znaczy , że w ogóle jest kiepska
To usg 3 trymestru jest obowiązkowe kochana tylko możesz zrobić tez prywatnie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry