reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

1483390147-aaaaaa.jpeg
Dzień dobry wszystkim ciociom[emoji9]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
amcia powaznie juz jej dajesz sloiki? Szkoda dziecka :( Moze troche wiedzy o rozszerzaniu diety by sie przydalo? I nie sadzaj to zdecydowanie szkodzi w tym wieku
 
Pilagia mi lekarz powiedział że powoli mogę dawać sloiczki dostaje je raz dziennie i to bardzo mało . Na zdjęciu leży. A o sadzaniu słyszałam że jeżeli dziecko samo próbuje to nie ma przeszkód tylko nie można dziecka do niczego zmuszać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amcia ale malutka sliczniusia faktycznie wydaje się być duża
Co do karmienia to się nie wypowiadam bo mam już jedno dorosłe dziecko i też były wtedy inne zalecenia co rusz to się zmienia
Moja siostra ma teraz 34 lata urodziła się z konfliktu i miała transuzje wymienne pamiętam że mama dawała jej jajecznicę jak była taka mała bo miała wiecznie anemię tak jej kazali lekarz,ę i żyje i jest zdrowa
Ja mojej daje jak zalecają teraz czyli po 6 miesiącu bo teraz to wszystko to jedna wielka chemia
 
Aniaczarnula a wiesz że wczoraj o Tobie myślałam jak u Was u Marudy i innych dziewczyn nawet pisałam ale już nie wysłałam nic bo mi Maja nie dała miała gorszy dzień ja też bez mleka sera bo zaraz ma czerwone policzki
 
Nasza już z pozycji półleżącej sama usiądzie. I mi też lekarze powiedzieli że jak sama usiądzie to chwilkę może posiedzieć. Nie sadzać na siłę. Moja ma prawie 4 miesiące.
A co do jedzenia to mała się trzęsie i rozdziawia paszczę jak my coś jemy. I ciupkę marchewki z ziemniakiem też dostała. I ryk jak nie dałam więcej. Skoro kupa jest ok, brzuszek nie boli to czemu nie wprowadzać smaków ? Nie mówię żeby zamienić mleko na słoik dziennie ale pół łyżeczki to nie zbrodnia ;) Dzwoniłam do położnej i mi mówiła że jak się domaga to można troszkę dać ;)
 
reklama
Nasza już z pozycji półleżącej sama usiądzie. I mi też lekarze powiedzieli że jak sama usiądzie to chwilkę może posiedzieć. Nie sadzać na siłę. Moja ma prawie 4 miesiące.
A co do jedzenia to mała się trzęsie i rozdziawia paszczę jak my coś jemy. I ciupkę marchewki z ziemniakiem też dostała. I ryk jak nie dałam więcej. Skoro kupa jest ok, brzuszek nie boli to czemu nie wprowadzać smaków ? Nie mówię żeby zamienić mleko na słoik dziennie ale pół łyżeczki to nie zbrodnia ;) Dzwoniłam do położnej i mi mówiła że jak się domaga to można troszkę dać ;)
Dokładnie. Każde dziecko jest inne. Trzeba je obserwować :)
 
Do góry