reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Moja już nie ulewa generalnie mało ulewala jak była Mniejsza. Lena też by chciała wciąż na rękach ale staram się ja w bujaczju trochę trzymać. A twoja próbuje już siadać ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dzięki dziewczyny kupiłam oilan i jest lepiej bo oliwka nie dawała rady
amcia a ile twoja ma ze dajesz już jej słoiki ?? ja mojej tez chce tylko musi nam sie katar skonczyc
 
Ja karmię cyckiem nie chce nawet smoczka a sztuczne próbowałam jeszcze w szpitalu i nie chciała ale już sama nie wiem co jeść by mała nie cierpiała jestem jeszcze bardzo ostrożna z jedzenie guzik jem
Amcia to twoja jest bardzo silna moja jeszcze nie nawet główki nie dźwiga jak za rączki ciągnę to leży jak kloda
 
Amcia zrobię zdjęcie to wrzucę twoja pamiętam była slicznusia pamiętam ja dobrze z tego zdjęcia co je wrzuciłaś zaraz po urodzeniu bo moja to była strasznie,taka czerwona
 
Judy to fajnie że jest lepiej a tak wogole dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla WAS i Waszych bliskich dużo zdrówka i uśmiechów na twarzy
 
Majorcia jedz wszystko bo dziecko nie ma kolek itp od tego co jesz. Tez karmie swoim mlekiem a ostre potrawy popijam colą i zagryzam czekolada
Moj tez jeszcze ulewa szczegolnie przy odbiciu albo jak telepie nogami
Diete powinno sie rozszerzac po 6mscu niezależnie czy karmione cycem czy mm...
 
reklama
Majorcia moja strasznie walczy żeby siedzieć trzyma za palce napina brzuch i jak usiadzie to się cieszy . Jedź normalnie ja jak karmiłam piersia
To wszystko jadłam ostre słodkie itp i nic jej nie było to zależy od dziecka a co dajesz na kolki?
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry