reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Judy166 ale waga późniejsza zależy od wagi urodzeniowej a z tego co pamiętam to twoja mała urodziła się koło 4 kg więc przybiera tak samo jak moja prawie podwoily już swoją wagę urodzeniowa U mnie to śpi całą noc ale obok mnie a właściwie cyca bo w nocy się budzi i jak zapłacze to jej wsadzam cyca i śpimy dalej nie trzymam do odbicia więc rano jak wstanie to pierdzi i pierdzi A i moja bardzo się slini już na ząbki Judy166 ja pamiętam u moich chłopców jak wyrzynaly się zęby to towarzyszył temu katar taki przezroczysty jak alergiczny
 
reklama
U nas Gosia ważyła 5490 na 3 miesiące :) Ja nie mogę narzekać bo mała przesypia w zasadzie całe noce od 20 do 6 rano ;) Za to w dzień bardzo mało śpi. Ślina też jej zaczęła lecieć tak że śliniaki zakładam. Inaczej całe body mokre :)

A jak u Was ? Jak Wasze samopoczucie ? Kilogramy lecą? U mnie plus 2 od porodu i nie chcę iść w dół. A ćwiczę codziennie od miesiąca po 40 min i nic ;(
 
no mała jak się urodziła to miała 3750
ja już mam wage taka jak rok temu i w spodnie sie mieszczę gorzej z bluzkami bo cycki duże:)
rielle podziwiam z ćwiczeniami ja 3 razy próbowałam i mi się nie chce to nie dla mnie jestem leń i tyle!!

dziewczyny moj mała ma mega ciemieniuch macie cos sprawdzonego??
 
Ja miałam krem oillan (chyba ) na ciemieniuchę. Dwa razy i po sprawie a na brwiach aż była. ze dwie godziny przed snem i przed kąpielą zetrzyj jak najwięcej tetrą.
 
Ja używam tym razem tylko Emolium emulsje do kąpieli i już nie używam niczego żadnych oliwek a włosy myję szamponem tym niebieskim z Nivea dla dzieci i splukuje ta wodą z Emolium i mała naszczescie nic nie ma i myślę Judy166 że to ,zasluga tego Emolium bo moi chłopcy mieli ciemieniuche O tym co Rielle pisze też słyszałam że jest ok
 
Ostatnia edycja:
To super moja na trzy miesiące ważyła 5 i pół ale teraz myślę że też będzie miała 6 kg też fajna śmieje się głośno ale też jest cwana nie chce leżeć tylko chce żeby ja nosić na rękach a to wiadomo nie zawsze jest czas no i jest alergikiem źle toleruje nabiał i często mi ulewa miałam właśnie pytać tu dziewczyn czy jeszcze mają z tym problem bo nie wiem czy dziecko może jeszcze tak często ulewac
 
reklama
Do góry