reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ale naskrobałyście od południa ;-)
U mnie mąż dostanie kasę z grupowego PZU chyba tam 1300 zł jest i jakieś drobne ze związków zawodowych. Ja nie pracuję wiec liczę na to 1000zł x 12

Co do pobytu w szpitalu z ubezpieczenia grupowego to jest różnie - zależy jaka umowa. U mąż by dostał gdyby np leżał min 3 doby , a wiem że w tej droższej grupie wystarczyłby już 1 dzień. Kwot niestety nie znam.

Ja się najbardziej boję karmienia piersią. Po pierwszej ciąży wgl nie karmiłam. Najpierw próbowałam ale raz że nie miałam pokarmu a dwa każda próba była koszmarem Niestety moje sutki nie są chyba do tego stworzone.Po kilku dniach się dowiedziałam że przymoich lekach nie mogę karmić i problem z głowy.
Jak będzie tym razem nie wiem i nawet nie wiem czy bym chciała tak karmić czy nie ;-(
 
To ja sie wylamie bo jeszcze nawet 2 lat stazu nie ma, a jestem jedna z najstarszych tu;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
To ja sie wylamie bo jeszcze nawet 2 lat stazu nie ma, a jestem jedna z najstarszych tu;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
Który jesteś rocznik?

My mamy 1,5 roku "chodzenia" i 5,5 po ślubie.
Tyle lat z jednym chłopem ;-) :-)
Mój mąż jest ode mnie młodszy o 5 lat ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry