reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

81' i moj nie-maz jest ode mnie 21 lat starszy;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Dziewczyny boli Was podbrzusze jak na @? Nie jest to mocny ból, a raczej taki cmiacy.
mnie o czasu do czasu tak pobolewa to gin kazał mi brać no-spę:sorry2:

A dlugo jesteście juz ze swoimi lubymi?
u nas w maju będzie 10lat jak się znamy a w październiku będzie 10 rocznica ślubu :-p
Nie, nie byłam w ciąży po prostu jesteśmy wariatami:laugh2:..mąż taką datę ustalił:laugh2::laugh2:
 
Duza roznica miedzy Wami:) zawsze wybieralas dojrzalszych partnerow? ja bym się nie odnalazla. Moj tato jest ode mnie starszy o 24 lata.
Nigdy;) zawsze mniej wiecej rowiesnikow. I tez mnie kiedys takie zwiazki dziwily, ale zycie to skutecznie zweryfikowalo. Wiadomo, ze ludzie sa rozni, ale dojrzalszy facet ma sporo zalet. Nikt mi nigdy nie dal takiej pewnosci, ze jestem dla niego najwazniejsza na swiecie i ze zniesie wszystkie moje fochy ze spokojem;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Cześć dziewczyny
Nasze Baby jest w 12+2 tygodniu już i 6,4cm duży.
Dzisiaj robiliśmy badanie prenatalne, najpierw dzidzia spała a potem jak się rozszala to lekarka miała problem ze złapaniem zmarszczki z noskiem. Alemsie udało Zmarszczka 1,4 mm lekarz powiedziała ze jest ok, za 3 tygodnie mamy omawianie wyników, zonie pobrali jeszcze krew do badań. Aż nam ulżyło :) oboje mamy po 35 lat wiec jakieś zagrożenie było ale dzisiaj zostało rozwiane pozdrawiam
 
Nigdy;) zawsze mniej wiecej rowiesnikow. I tez mnie kiedys takie zwiazki dziwily, ale zycie to skutecznie zweryfikowalo. Wiadomo, ze ludzie sa rozni, ale dojrzalszy facet ma sporo zalet. Nikt mi nigdy nie dal takiej pewnosci, ze jestem dla niego najwazniejsza na swiecie i ze zniesie wszystkie moje fochy ze spokojem;)


ckai3e3kikq3p3qp.png

No i najważniejsze,ze znalazłaś odpowiedniego faceta. A rodzice jak zareagowali?
 
reklama
Do góry