reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziekuje- nie dziala:( migdaly nie dzialaja, melisa nie dziala i mieta tez nie:(

a co się dzieje? mdłości?? spróbuj opaski uciskowej na nadgarstek albo sama uciskaj nadgarstek. Poszukaj sobie na google w którym miejscu dokładnie. Może pomoże.

co do stresu to ja się zawsze stresowałam przy testowania i myślałam, że jak już się uda to mnie spokój ogarnie :-D nic bardziej mylnego...teraz to się dopiero myślenie włącza. Ale ja staram się nie stresować. Musi być dobrze. Pozytywne myślenie dziewczyny. Ja już wiem mniej więcej co mnie czeka i też cieszę się każdą chwilą bo to raczej moja ostatnia ciąża.
 
reklama
a co się dzieje? mdłości?? spróbuj opaski uciskowej na nadgarstek albo sama uciskaj nadgarstek. Poszukaj sobie na google w którym miejscu dokładnie. Może pomoże.

co do stresu to ja się zawsze stresowałam przy testowania i myślałam, że jak już się uda to mnie spokój ogarnie :-D nic bardziej mylnego...teraz to się dopiero myślenie włącza. Ale ja staram się nie stresować. Musi być dobrze. Pozytywne myślenie dziewczyny. Ja już wiem mniej więcej co mnie czeka i też cieszę się każdą chwilą bo to raczej moja ostatnia ciąża.
To moze ja pomogę w poprzedniej ciązy nie wychodziłam z toalety do polowy 4 misiąca ,błagałam o śmierc serio tego nie można opisać było słowami nawet po wodzie zwracałam.Lekarka przepisywała mi jakieś syropy na nudności i NIC.Dopiero swepps(chyba tak się nie pisze ale to nic) mi pomagał trochę cytrynowy kwaśny .Dodam jeszcze ze cały czas miałam taki obrzydliwy smak w ustach i to odrobinę pomagało .Ciągle go piłam małymi łyczkami,nie obchodziło mnie ,ze to niezdrowe.Spróbuj
 
Hej, mam na imię Asia i dziś zrobiłam teścik, wyszedł pozytywny :) Jutro rano zrobię powtórkę i jeśli nadal wynik będzie dwie kreseczki to będę mogła oficjalnie być Mamusią wrześniową :) Termin na 18/09 byłby :)
 
Hej, hej, można do Was dołączyć? Robiłam dziś test i wyszły II :) z kalendarza wychodzi mi termin na 21.09 :) także to dopiero początek 5. tygodnia.
Czekam teraz na termin u mojego lekarza, mam nadzieję że uda się jeszcze w styczniu:)
Gratulacje i witaj serdecznie :)

Dziewczyny udalo sie a to teraz najwazniejsze ;)
Stres jest najgorszym szkodnikiem.

A jak tam u was ze sexem ;)
U mnie kiepsko z libidem. Ale M ma ciagle checi ;) przes zajsciem seks byl codziennym zjawiskiem. A teraz od przypadku do przypadku.
Gdyby nie mdłości to chęci bym miała większe ;)

Hej, mam na imię Asia i dziś zrobiłam teścik, wyszedł pozytywny :) Jutro rano zrobię powtórkę i jeśli nadal wynik będzie dwie kreseczki to będę mogła oficjalnie być Mamusią wrześniową :) Termin na 18/09 byłby :)
Gratulacje :) witaj :)

Zaleglam. Mały zasnal wiec i ja w sypialni się położyłam tylko jak na złość sen nie przychodzi
 
To badanie bylo wykonane jakies 14 lat temu.. Oczywiscie moglabym sie sadzic i z labor. i szpitalem za to cale zło, ale ja zwyczajnie nie mialam sily:( A z biegem czasu nie chcialam juz wracac do tak ciezkich i smutnych chwil. Eh duzo by pisac. W kazdym razie podano mi po ostatnim porodzie immoglobuline i mam nadzieje, ze bedzie ok. W poniedzialek mam wizyte u mojego profesora. Ma spora wiedze i doswiadczenie, z pewnoscia powie co i jak i wtedy napisze tutaj. Ponoc przy pierwszej ciazy nie ma strachu, poniewaz organizm kobiety nie wytworzyl przeciwciał. Nie stresuj sie. Dopytaj tez lekarza. I pamietajcie kobietki - ciazy mocno moze zaszkodzic stres. Pozdrawiam
Ja wciaz mam okropne objawy. Ale ponoc to dobry znak.
U mnie to druga ciaza i wlasnie po 1 wyszly przeciwciala dlatego nie podali mi immunoglobuliny.
Dlaczego podali ci immu skoro masz juz przeciwciala ? Przeciez to juz nic nie da.
U kogo sie leczysz? Mega specjalisci sa w warszawie. Robilas miano przeciwcial ?
 
reklama
Do góry